GüncelGündem

Vatandaşın “Hoş geldiniz sayın cumhurbaşkanım” sözlerine, Mansur Yavaş sessiz kalamadı

Paylaş:

Son vakitlerde ismi muhalefetin cumhurbaşkanı adaylığı için geçen isimlerden biri de Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş olmuştu. YETERLİ Parti başkanı Meral Akşener’in “Yavaş’ın adaylığına itirazımız olmaz” kelamları sonrasında bahis tekrar gündeme gelmişti. Yavaş’a yakın isimler ise kelam konusu argümanların gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı. Hatta Yavaş, CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığını açıkladığı formda yorumlanan “Benimle misiniz?” çıkışı sonrasında “Sizinleyiz genel başkanım” paylaşımı yapmıştı.

SOKAKTA AĞIR İLGİ GÖRDÜ

Bu gelişmeler gündemdeki yerini korurken Yavaş, Ordu’da düzenlenen “Büyükşehir Belediye Liderleri Buluşması” programı için kente gitti. Yavaş’ın bir vatandaşla yaşadığı diyalog toplumsal medyada gündem oldu. Ordu sokaklarında yürüyen belediye liderine vatandaşlar ağır ilgi gösterdi.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIM” HİTABINA SESSİZ KALMADI

O anlarda Yavaş’ın yanına yaklaşan bir vatandaş, “Sayın cumhurbaşkanım beğenilen geldiniz” sözlerini kullandı. Yavaş ise bir an duraksayıp vatandaşa “Ankara Büyükşehir Belediye Lideri… O denli diyeceğiz” dedi.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu