Ekonomi

Vedat Işıkhan: Manipülatif söylemlere karşı her yıl yatırımlar artmaya devam ediyor

Paylaş:
AA

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan “2023 Şehir Buluşmaları” nedeniyle Zonguldak’ta bulunuyor.

Programı çerçevesinde AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Işıkhan, AK Parti’nin birlik ve beraberlik şuurunu Türkiye’nin şanlı tarihinden ve adaletten alan bir sivil toplum hareketi olduğunu aktardı.

Bakan Işıkhan, teşkilatı, “Bizler, halka hizmet yolunda bir araya gelmiş, hedeflerine kararlı bir şekilde yürüyen güçlü bir aileyiz.” olarak tanımladı.

Işıkhan, Zonguldak’taki temasları sırasında gerçekleştirdiği konuşmalarda yatırımların yapılmaya devam ettiğini belirterek, “Türkiye’yi sözde ekonomik krizlerle yolundan döndürmeye çalışanların manipülatif söylemlerine karşı her yıl yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz.” şeklinde bilgi verdi.

“21 yıldır çizgimizi hiç bozmadık”

Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine, yediden yetmişe 85 milyon vatandaşın her bir ferdinin, kabiliyeti ölçüsünde “Türkiye Yüzyılı” yolundaki kutlu yürüyüşe katkıda bulunabileceğini düşündüğünü dile getiren Işıkhan, şöyle konuştu:

Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde 2002’de yola çıkarken buna inandık ve buna güvendik. Cumhurbaşkanı’mız, ‘Hiç kimse geride kalmayacak.’, ‘Kimse kendini dışlanmış ya da dışarıda hissetmeyecek.’, ‘Biz milletimizle milletimiz için geliyoruz.’ dedi ve 21 yıldır bu çizgimizi hiç bozmadık. Bunun en net kanıtı, yıllardır ‘Yaparsa AK Parti yapar.’ diyen halkımızın açık beyanıdır.” değerlendirmesinde bulundu.

“AK Parti milletin partisidir”

AK Parti’nin, referanslarını kadim değerlerden aldığını, birlik şuurunu şanlı tarihten, inançtan, haktan ve adaletten alan bir sivil toplum hareketi olduğunu söyleyen Işıkhan, 2001’den bugüne bu hayali, bu ideali, her zaman diri tutarak sürekli yenilenerek milletin umudu olduğunu ve olmaya da devam edeceğini vurguladı.

“Önümüzde 2024 yerel seçimleri var”

Yeni bir demokrasi sınavının arifesinde olduklarına işaret eden Işıkhan, şöyle konuştu:

Önümüzde 2024 yerel seçimleri var. Ülkemizi il il, ilçe ilçe gönül belediyeciliğiyle buluşturabilmemiz için çok önemli bir fırsat karşımızda. Ne yazık ki yıllarca AK belediyecilikten mahrum kalmış, insana yakışır hizmetlerle buluşamamış ilçelerimiz var. İnşallah bu seçimde hepsini partimizin sosyal devlet anlayışıyla buluşturacağız.

Bakan Işıkhan, Zonguldak’taki temaslarında kente yapılan yatırımı anlattı

“Zonguldak’a 21 yılda 66 milyar lirayı aşkın yatırım yaptık”

Zonguldak’ın, Türkiye’nin kömür ve çelik üretimine öncülük eden çalışma disipliniyle örnek bir şehir olduğunu belirten Işıkhan, kente yapılan yatırımları şöyle sıraladı:

Zonguldak’a 21 yılda eğitimden sağlığa, sosyal politikalardan çalışma hayatına kadar 66 milyar lirayı aşkın yatırım yaptık. Bakanlığımız özelindeki yatırım miktarımız ise 3 milyara yaklaşmış durumdadır. Şehrimizde 2023 Mayıs ayı itibarıyla yaklaşık 149 bin aktif sigortalı vatandaşımız bulunuyor.

“Aktif iş gücü programlarından 40 bin Zonguldaklı yararlandı”

Vatandaşlara yeni iş imkanları sağlamak ve iş tecrübesi edindirmek amacıyla uyguladıkları aktif iş gücü programlarından son 21 yılda yaklaşık 40 bin Zonguldaklı vatandaşın yararlandığını dile getiren Işıkhan, toplum yararına programlardan yararlanan kişi sayısının ise 3 bin 500’ü aştığını söyledi.

“İşveren ve esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

Işıkhan, bugüne kadar teşvikler kapsamında Zonguldak’ın kalkınmasına destek sağlayan 11 bini aşkın işverene toplam 2,26 milyar lira destekte bulunduklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

Türkiye’yi sözde ekonomik krizlerle yolundan döndürmeye çalışanların manipülatif söylemlerine karşı her yıl yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz. Üstelik bunu son yıllarda karşılaştığımız afetlerin, salgınların, küresel finansal krizlerin olumsuz etkilerine rağmen gerçekleştiriyoruz. Bizler her koşulda ülkemizin geleceğini inşa eden, üretimin ve istihdamın yegane kaynağı işçi, işveren ve esnafımızın yanında olduk, yanında olmaya da devam edeceğiz.

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu