Spor

Volkan Demirel: Ekibe da söyledim…

Paylaş:

Hatayspor’un yeni teknik yöneticisi Volkan Demirel, düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada “Takıma da söyledim; birinci 6 haftayı herkes başından atsın” dedi.

Spor Toto Muhteşem Lig’in son sırasındaki Atakaş Hatayspor’un yeni teknik yöneticisi Volkan Demirel, kulüp yöneticileriyle Yeni Hatay Stadı’nda düzenlediği basın toplantısında, kendisine teknik yöneticilik misyonu verildiği için teşekkür etti.

Hatay’daki insanların kendisine davranışı ve yaklaşımından onur duyduğunu anlatan Demirel, “Buraya grupla geldik. Uzun vakittir burada yaşıyormuşuz üzere. Bize olan his, sinerji bizi çok memnun etti. Hatayspor hakkında bilgimiz vardı. Araştırmıştık, analizimizi yapmıştık. Buradaki ortamı, insanları görünce daha da hakikat yerde olduğumuzu, hakikat karar verdiğimizi anladık. İnşallah hem biz hem kulüp hem de Türk futbolu ismine hoş bir süreç olacak. Yapabileceklerimizi biliyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla yapabileceklerimiz doğrultusunda takım arkadaşlarımızla bir arada çalışarak üste yanlışsız emin adımlarla ilerleyeceğiz inşallah” tabirlerini kullandı.

“İlk 6 haftayı herkes başından atsın”

Volkan Demirel, Hatay’a başarılı olmak için geldiklerini vurgulayarak, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Taraftarlarla daima birlikte olunca yolumuz daha kısalacak ve güzelleşecektir. Birinci maçtan itibaren deplasman dahil, gelebilen 7’den 70’e ablalarımız, kız kardeşlerimiz, amcalarımız, ağabeylerimiz, dedelerimiz herkesi stadımıza bekliyoruz. Taraftarla bağı kurarsak, birlikte üzülüp bir arada sevinirsek her maçı kazanırız diye sav etmiyorum fakat her maçı kazanmak için elimden geldiğince uğraş edeceğimizin kelamını verebilirim. Kadroya da söyledim; birinci 6 haftayı herkes başından atsın. Bundan sonra beyaz sayfayla bir arada, grubu en güzel biçimde oynatarak, birinci başlarda tahminen oyun olarak hoşunuza gitmeyebilir lakin skor olarak her vakit sonuç almaya odaklı bir kadro olacak. Alanda en azından gayret eden, omuz omuza girdiğinde yıkılmayan ekiple birinci maçımızdan itibaren çabamızı edeceğiz. Grup şu an çok keyifli. Herkes çalışıyor. Ulusal ekip ortası da çalışma fırsatı açısından âlâ oldu. Tüm gayemiz Sivasspor maçını kazanarak buraya gelmek.”

“Zorlu lakin aşılabilecek bir süreç var”

Volkan Demirel, oyuncularla ilgili bir soru üzerine, şahıs şahıs konuşmayı yanlışsız bulmadığını anlatarak, “Burada şiddetli fakat aşılabilecek bir süreç var. Ekip olarak bakıyorum. Her futbolcu benim için değerli. Her futbolcu oynayabilecek. Tahminen bakacaksınız 5-6 hafta oynayamayan genç bir oyuncu, sonrasında birinci 11 oynayabilecek. En pahalı sayılan oyuncu, plan doğrultusunda o maça uygun değilse oturtulabilecek. Yeni transferlerden kimilerinin sakatlık sorunu var. Önümüzde 1 hafta var. Maça kadar hazır olurlarsa faydalanmak isteriz. Kevin Soni ameliyat oldu. Kendisi de Dünya Kupası’na yetişmek istiyor. 2 ya da 2,5 ay üzere bir mühlete muhtaçlığı var” diye konuştu.

“Kilo alacağım diye korkuyorum”

İlk sefer İstanbul dışında olacağının belirtilmesi üzerine Demirel, şunları kaydetti:

“Evet birinci kez İstanbul’dan uzak kaldım ancak burada o denli bir şey hissetmiyorum zira beni her gören konutuna davet etmek istiyor. Her gören yemek yemek istiyor. Ben de kilo alacağım diye korkuyorum. Her ortamda bana akraba sıcaklığını hissettiriyorlar. Burada olmaktan çok memnunum. Hatayspor’daki takım yapısı, dışarıdan bakıldığında sizler için yetersiz gelebilir lakin ben futbola bu türlü bakmıyorum. Ayrıntılar var. Bende 2 göz var, grubumla birlikte 16 göze sahibiz. 16’ımızda buraya gelirken bize uygun bir grup olduğunu, oyun planımızın işleyebileceği bir kadro olduğunu gördük.”

(AA)

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu