Spor

Xbox Game Pass aboneleri üzgün! 6 oyun kaldırılıyor

Paylaş:

Xbox Game Pass Şubat listesi belirli oldu. Xbox oyuncuları bu ay kimi tanınan oyunları kaybederken, birebir vakitte dikkat çeken yeni üretimler kazanacak. Örneğin, 15 Şubat’ta Castlevania stili Infernax ve bol aksiyonuyla bilinen Skul: The Hero Slayer üzere birçok oyun kütüphaneden kaldırılacak.

Xbox Game Pass Şubat oyunları

Xbox Game Pass abonelerini epeyce hareketli bir ay bekliyor. Şirket geçtiğimiz günlerde Şubat ayının başları ortasında eklenecek yeni oyunları açıkladı. O denli ki oyunların toplam pahası 2.160 TL’yi buluyor. Bunlar ortasında Hi-Fi Rush, GoldenEye 007 ve Darkest Dungeon üzere imaller var.

Game Pass’a Şubat’ta veda edecek oyunlar da dikkat çekiyor. Infernax ve Skul: The Hero Slayer’e ek olarak, kütüphaneden ayrılacak bir öteki imal ise Remedy’nin geliştirdiği CrossfireX harekatının birinci yarısı olan Operation Catalyst. Lakin Game Pass kullanıcıları, bu oyunları indirimli fiyattan satın alabilir ve oynamaya devam edebilir.

shiftdelete.net/xbox-game-pass-y eni-oyunlar-belli-oldu

Xbox kullanıcıları yeni ay içerisinde dokuz oyun birden alacak. Fakat birebir vakitte altı üretimin da kütüphaneden kaldırıldığını görecek. İşte Şubat ayında kaldırılacak ve eklenecek oyunların listesi.

Xbox Game Pass Şubat’ta eklenecek oyunlar:

25 Ocak – Hi-Fi Rush (Bulut, PC ve Xbox Series X/S)

27 Ocak – GoldenEye 007 (Bulut ve konsol)

30 Ocak – Roboquest (konsol)

30 Ocak – Age of Empires II: Definitive Edition (Bulut ve konsol)

31 Ocak – Inkulinati (Bulut, konsol ve PC)

31 Ocak – JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R (Bulut, konsol ve PC)

2 Şubat – Darkest Dungeon (Bulut, konsol ve PC)

2 Şubat – Grid Legends (EA Play ile Bulut)

7 Şubat – Hot Wheels Unleashed – Yılın Oyunu Sürümü (Bulut, konsol ve PC)

Xbox Game Pass Şubat’ta kaldırılacak oyunlar:

Besiege (Konsol ve PC)

CrossfireX: Operation Catalyst (Konsol ve Bulut)

Infernax (Konsol, PC ve Bulut)

The Last Kids on Earth and the Staff of Doom (Konsol, PC ve Bulut)

Recompile (Konsol, PC ve Bulut)

Skul: The Hero Slayer (Konsol, PC ve Bulut)

Sony ile girdiği konsol rekabetinde Game Pass üzere sistemlerle öne geçmeyi planlayan Microsoft, birçok AAA (büyük çaplı) oyunlarını bu sisteme eklemeyi ihmal etmiyor.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu