Yaşam

Yay Bucu Özellikleri! Yay Burcu Bu Özellikleriyle Herkesi Çileden Çıkarıyor!

Paylaş:

Yay burcu, özgürlüğüne düşkün, maceraperest ve neşeli bir burçtur. Ancak her burcun olduğu gibi, Yay burcunun da sinir bozucu özellikleri vardır. İşte, Yay burcu özellikleri:

Yay burcu insanları, konuşmaya bayılırlar ve her konuda fikirlerini paylaşmak isteyebilirler. Bu nedenle, bazen diğer insanları da bunaltabilirler. Yaylar, kendilerine inandıkları bir şeyi yapmakta kararlıdırlar ve bunu yapmak için inatla mücadele edebilirler. Bu durum da başkaları için sinir bozucu olabilir.

Yay burcu, geçmişte yaşadıkları olaylar hakkında konuşmaktan hoşlanırlar ve bazen bu konuları hala gündeme getirebilirler. Bu da etrafındaki insanların canını sıkabilir. Yay burcu insanları, bazen o kadar çok şey yapmak istedikleri için, diğer insanların ihtiyaçlarına veya duygularına ilgisiz kalabilirler. Bu özellikleri ise ikili ilişkilerinde sorunlar yaşanmasına neden olur. Zaman zaman gerçekleri söylemek yerine, daha iyi bir hikaye anlatmak için yalan söyleyen yaylar, yakınındaki kişilerin güvenilirliklerini sorgulamalarına neden olur.

Yay burcu insanları, her ne kadar sinir bozucu özelliklere sahip olsalar da, aynı zamanda çok neşeli, eğlenceli ve maceraperest insanlardır. İyi bir iletişim kurulduğunda, bu özelliklerinin keyifli yanları da ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Kimlerle İyi Anlaşır?

Yay Burcu insanları genellikle sosyal, neşeli ve iyimserdir. Bu özellikleri sayesinde, birçok burçla kolayca anlaşabilirler. Ancak, bazı burçlarla özellikle iyi anlaştıkları söylenebilir. İşte yay burcu kimlerle iyi anlaşır sorusunun cevabı:

Yay-Koç: Koç burcu insanları da enerjik ve cesur kişilikleriyle yay burcu insanlarıyla uyum sağlarlar. İkisi de maceracı ruha sahip olduklarından, birlikte seyahat etmek veya yeni deneyimler yaşamak için harika bir çift olabilirler. Ayrıca, her ikisi de dürüst ve açık sözlü olduklarından, birbirlerine karşı açık olacakları bir ilişki kurabilirler.

Yay-Aslan: Aslan burcu insanları neşeli ve kendinden emin kişilikleriyle yay burcu insanlarına benzerler. İki burç arasındaki enerji uyumu, birlikte eğlenmek, sosyalleşmek ve yeni şeyler denemek için mükemmeldir. Ayrıca, her ikisi de yaratıcı olduklarından, birlikte sanatsal projeler veya hayır işleri gibi şeyler yapmak için harika bir takım olabilirler.

Yay-Kova: Kova burcu insanları özgür ruhlu ve yenilikçi olduklarından, yay burcu insanlarıyla iyi anlaşırlar. İkisi de değişiklikleri sevdiklerinden, birbirlerine ilham verip yeni fikirler keşfedebilirler. Ayrıca, her ikisi de sosyal konulara duyarlı olduklarından, birlikte aktivistlik veya yardım projeleri gibi şeylere katılmak için harika bir ekip olabilirler.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu