Bilim - Teknoloji

Yıllardır Gitmeyen Yağları 1 Kaşıkta Yok Ediyor!

Paylaş:

Milyonlarca insan kilo sorunlarıyla başa çıkmak için sağlıklı zayıflama yöntemleri arıyor. Kilo vermek için atılması gereken adımların başında sağlıklı beslenme gelir ve uzmanların önerdiği bu ürünü günde bir kaşık kadar tüketmek, bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Bu ürün sadece kilo vermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda vücudunuzdaki toksinleri ve ödemi azaltmanıza da katkı sağlar.

ZAYIFLAMAK İSTEYENLERİN VAZGEÇİLMEZİ

Zayıflamak isteyenler için sindirim sistemini hızlandırmada etkili bir yöntem olarak kullanılan bu ürün, kilo verme sürecinde sıkça başvurulan bir yöntemdir. Ancak, bu yöntemi kullanırken sağlıklı beslenme alışkanlığını benimsemeniz de önemlidir.

Diyet listelerinin vazgeçilmezi olan “Keten Tohumu,” vücudunuza birçok fayda sağlayan bir besindir. Sadece 1 yemek kaşığı keten tohumunda 37 kalori ve 2 gram lif bulunurken, omega-3 bakımından zengin bir kaynaktır. Keten tohumu sindirimi zor olabilir, ancak öğütülerek veya başka yemeklerle birlikte tüketebilirsiniz.

Keten tohumunu tüketirken mutlaka öğütmelisiniz çünkü öğütülmeyen keten tohumları bağırsaklardan hızla geçer ve sindirim sistemi tarafından tam olarak işlenemez. Bu nedenle öğütülmüş keten tohumu, sindirim sisteminize faydalı olabilecek şekilde kullanılmalıdır. Zayıflamanın yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendiren ve vücudu koruyan birçok fayda sağlar.

Antioksidan bakımından zengin olan bu tohum, yağ asitleri, Omega-3, ALA (Alfa-linolenik asit), lif ve ligan içerir. Özellikle kabızlık gibi sorunları hafifletmesiyle bilinir ve kilo verme hedeflerine ulaşmak isteyenler için diyetisyenler tarafından sıkça önerilir. Ayrıca, yağ yakımına katkıda bulunan keten tohumunu tüketmek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır.

KETEN TOHUMU TÜKETMENİN 3 FARKLI YOLU

Keten tohumunu tüketmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Keten tohumunu zayıflatma etkileri için kullanıyorsanız; Aç karnına, 1 kaşık ezilmiş keten tohumunu ağzınızda çiğneyerek su yardımı ile birlikte yutun.
Ağırlık çalışıyorsanız, vücudunuzdaki ağrıları kesmesi için; Gece yatmadan önce 1 yemek kaşığı keten tohumu yiyebilirsiniz.
Keten tohumunu tüketmenin en sağlıklı yollarından birisi de yoğurt ile karıştırarak tüketmektir.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu