YUH Artık! Bardağı Kutsal Emanet Yaptılar!

YUH Artık! Bardağı Kutsal Emanet Yaptılar!
YUH Artık! Bardağı Kutsal Emanet Yaptılar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dudağının değdiği bardak, AKP Adalar Gençlik Kolları tarafından ilerde sergilenmek üzere korumaya alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Ensar Vakfı 37. Olağan Genel Kurulu’nda bir konuşma yaptı. Erdoğan’ın konuşmasını, aralarında Adalar AKP İlçe Teşkilatı’nın da bulunduğu AKP’li birçok teşkilat üyesi de izledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BARDAK OLAY OLDU

Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada kürsüde bulunan ve su içtiği bardak ise olay oldu. Cumhurbaşkanı’nın “Dudağının değdiği’’ bardağı saklayan, AKP Adalar Gençlik Teşkilatı Başkanı Murat Gürsoy, bardağın üzerine bir peçete örterek korumaya aldı. Başkan Gürsoy, bardağın fotoğrafını da twitter hesabından paylaştı ve “Ensar Vakfı’nın 37. Genel Kurulu’nda Sayın Cumhurbaşkanımız konuşmalarını yaptığı sırada su içtiği bardak” diye yazdı. Bu mesaj twitter’da, “Bardak-ı şerif’ yorumlarına neden oldu.

MAKASI DA SERGİLENDİ…

Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde 2010 yılında da açılışını yaptığı otelde, Erdoğan’ın kurdele keserken kullandığı makası saklanıp, daha sonra sergilemişti. Erdoğan 2010 yılında The Green Park Pendik Otel’in açılış törenine katılmış ve burada kurdele kesip oteli hizmete sokmuştu. Otel yönetimi Erdoğan’ın kurdele kestiği makası saklamış, daha sonra camekan içinde sergilemişti. Camekanın önüne de “Sn. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile açılmıştır” notu koymuştu.

ilgili haberler