GüncelGündem

Zafer Partisi’nin 1’inci Harika Kongresi düzenlendi

Paylaş:

Zafer Partisi’nin ‘1’inci Harika Kongresi’ Ankara’da düzenlendi. Genel Başkan Ümit Özdağ, Cumhur İttifakı’nın ülkeyi krize sürüklediğini ve bu krizden çıkartamayacağını söyledi.

Zafer Partisi’nin ‘1’inci İnanılmaz Kongresi’ Çankaya ilçesindeki ATO Congresium’da düzenlendi.

Kongre için ağır güvenlik tedbiri alınırken partililer, iki başka arama noktasından geçerek salona alındı. Kongreye Genel Yönetim Şurası (GİK) üyeleri, Merkez Disiplin Heyeti (MDK) üyeleri ve 1047 delege katıldı.

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, kongrede yaptığı konuşmada Millet İttifakı’na oy vermeyi düşünenlere ‘göle maya çalmayın’ diye seslenirken, Cumhur İttifakı’nın da ülkeyi krize sürüklediğini ve bu krizden çıkartamayacağını savundu.

“KİM SEÇMEN OLACAK?”

Ümit Özdağ, “Bazıları ‘kim cumhurbaşkanı adayı olacak?’ diye soruyor. Halbuki sorulması gereken başka soru da ‘kim seçmen olacak?’ Zafer Partisi dışında buna itiraz eden yok. Meclis’e bir yasa değişikliği getirdik; 10 sene vatandaşlık alanlar oy kullanamasın diye muhalefetten hiçbir dayanak, ya gelin birlikte yapalım biz de dayanak verelim, yok” dedi.

MİLLET İTTİFAKINA ELEŞTİRİ

Millet İttifakı’nı eleştiren Özdağ, “Düşünün, ağır yaralı bir insan masada yatıyor hastanede, başında da 6 tabip, bu hastayı nasıl tedavi edeceklerini tartışıyorlar. Hasta ameliyata alınana kadar o hasta masada kalır, ölür. Parlamenter demokrasiye dönmek ve etnik, mezhepseli, siyasal haklar vermek dışında hiçbir mevzuda mutabık olmayan 6’lı ittifak dünyanın içinden geçtiği tehlikeli periyotta ülkemizin karşı karşıya olduğu ağır tehditleri çözemez” diye konuştu.

“MUHALEFETİN NE HUSUSTA ANLAŞTIĞI BİLE MUHAKKAK DEĞİL”

Muhalefeti neden eleştirdiklerini belirten Özdağ, konuşmasının devamında şunları kaydetti:

*Bize soruyorlar neden muhalefeti de eleştiriyorsunuz diye, zira nizam partileridir birebir iktidar partileri üzere. 5’li çete sisteminin partileridir, rant iktisadının partileridir. Türk milleti ağır bir krizden geçerken birinci işimiz parlamenter demokrasiye dönmek ve 2 sene sonra seçimlere gidelim demek AK Parti’yi 2 sene sonra tekrar iktidara taşımaktır.

*6’lı masa bu türlü söylüyor. Ekonomik kriz bu kadar ağırken bunu çözemeyen, kendi ortasında 6 kesim, ne mevzuda bile anlaştığını tespit edememiş bir parti koalisyonunun yapacağı birinci iş 2 sene sonra AK Parti’ye parlamenter demokraside Türkiye’yi teslim etmektir. Türkiye’nin tek sıkıntısı parlamenter demokrasi değildir. (DHA)

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu