Yaşam

Avuç İçiniz Kişiliğinizi Gösteriyor! Hemen Ellerinize Bakın: Siz Hangisisiniz?

Paylaş:

Kişilik testleri vücut özelliklerinizle birleştiğinde ortaya bambaşka analizler çıkıyor. Avuç içi okuma eski çağlardan beri var. Sizlere avuç içi çizgilerinden yola çıkarak bir kişilik testi hazırladık. Avuçlarımızda yaşam çizgisi, kalp çizgisi, kader çizgisi ve kafa çizgisi olmak üzere 4 ana çizgiyi ele alacağız. Avuç içindeki çizgiler kişinin kişilik özellikleri, zekası, zihniyeti, sağlığı, aşk hayatı ve ilişki yönleri hakkında gerçek bilgiler verir.

Avuç içimizdeki farklı çizgiler farklı kişilik özelliklerini ortaya çıkarır:

Yaşam Çizgisi: Genel refahınızı ve sağlığınızın yanı sıra bireysel yolunuzu da gösterir.

Kalp Çizgisi: Duygusal seviyenizi ve davranışlarınızı, ilişkilerde bir kişi olarak nasıl olduğunuzu gösterir.

Kader Çizgisi: Şansınızı ve kariyerinizi gösterir.

Başlık Çizgisi: Entelektüel gücünüzü, düşünme sürecinizi, becerilerinizi gösterir.

İlişkilerden karakter özelliklerine kadar yaşama dair her şeyi avuç içinden okuyabilirsiniz. İşte avuç içine göre kişilik testi…

Yaşam çizgisi

Yarım daire şeklinde kıvrılan büyük, uzun yaşam çizgisi, yüksek düzeyde coşku, güç ve asla pes etmeme tavrını gösterir. Bir kişi enerjiktir, sporda veya maceralarda iyidir ve her şeyi göze alır.

Kısa, sığ bir yaşam çizgisi, kolayca yönlendirilebileceğinizi gösterir. Bu ölüm anlamına gelmez. Düşük düzeyde canlılık veya enerji gösterir. Yaşam çizgisi kısa olan insanlar çabuk yorulurlar.

Birden fazla yaşam çizgisi, olağanüstü derecede yüksek düzeyde iyimserlik, güç ve ekstra canlılık anlamına gelir.

Çok fazla görünür eğriye sahip olmayan düz bir yaşam çizgisi, ilişkilerde dikkatli olunduğunu gösterir. Kişi diğer insanların niyetlerine karşı temkinli ve ihtiyatlıdır.

Yaşam çizgisi üzerindeki adalar, daireler, haçlar veya birkaç kol gibi işaretler, önemli yaşam olaylarını, denemeleri, kazaları, hastalıkları, travmaları veya yaşamı değiştiren zaman dilimlerini gösterir.

KALP ÇİZGİSİ

Daha uzun bir kalp çizgisi, ilişkilerde ve aşk hayatında doğayı anlamayı, romantik, ifade edici ve işbirlikçi olduğunu gösterir.

Daha kısa bir kalp çizgisi, romantizme ilgi eksikliğini veya duyguları ifade edememeyi gösterir.

Kafa çizgisine paralel uzanan kalp çizgisi, duygusal patlamalar üzerinde güçlü bir kavrayışı, olgunluğu ve ilişkilerde istikrarlı bir yaklaşımı gösterir.

İşaret parmağının altından başlayan kalp çizgisi aşk hayatınızdaki mutluluğun göstergesidir.

Orta parmağın altından başlayan kalp çizgisi ilişkilerde bencil bir tutumun göstergesidir.

Orta parmak ile yüzük parmağı arasında başlayan kalp çizgisi, kişinin aşka kolayca girip çıkabileceğini gösterir.

KADER ÇİZGİSİ

Güçlü, düz bir kader çizgisi, kariyer ve para konularında şans ve şansa işaret eder. Bir kişi genç yaşlardan itibaren istikrar bulur. İnsan kendini doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru kişilerin arasında bulur.

Zayıf, sığ bir kader çizgisi, zenginlik veya başarıya ulaşmadaki mücadeleyi, zorlukları ve hayal kırıklıklarını gösterir. Kişi hak ettiğinden daha az engelle ve tanınmayla karşı karşıya kalır.

Yaşam çizgisinden kaynaklanan bir kader çizgisi, yüksek düzeyde bağımsızlığa, hırsa ve özgüvene işaret eder.

İki kader çizgisi birden fazla gelir kaynağının varlığını gösterir. Bir kişi genellikle bir yan iş yürütür veya aynı anda iki mesleği sürdürür.

BAŞLIK ÇİZGİSİ

Güçlü, uzun bir kafa çizgisi, açık bir kafayı, kararlılığı, mükemmel hafızayı, zekayı, sezgiyi, iradeyi, akıllılığı, potansiyeli, kendi kendine öğrenme yeteneklerini ve bilgi veya durumlara uygun şekilde tepki verme bilgeliğini gösterir.

Kısa bir başlık çizgisi, dürtüsel düşünmeyi, odaklanma güçlüğünü, kısa dikkat süresini ve fikirden fikre atlamayı gösterir. Kişi pratik olma eğiliminde olabilir ve hızlı çözüm ve sonuç gerektirmeyen zihinsel görevleri tercih edebilir.

Yaşam çizgisinden ayrılmış bir baş çizgisi maceracı ve araştırmacı bir kişiliğe işaret eder. Bir kişi hayata karşı yüksek düzeyde coşku sergiler ve maceracı bulduğu ilgi alanlarının peşinden gitmeyi sever.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu