Spor

Beşiktaş’a Güneş itirafı: Mağlubiyet varsa, sorumlusu benim

Paylaş:

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, maçta istediklerini yapamadıklarını belirterek, “Oyunun ilk pozisyonunda atağa kalktığımız pozisyonda iyi konsantre olduğumuzu hissettiğimiz, sonrasında hem saha hem rakibe göre teslim olduğumuz bir oyun oldu. Ama biz de çok rahatken geriden uzun top atınca düşündüğümüz oyuna devam etmeliydik. Taç pozisyonunda yediğimiz gol rakibin oyun anlayışını güçlendirdi, bizi de panikletti. Oyun kurgusunda orta sahaya sahip olup alanı daraltamadık. Kendi oyunumuzun altında oynadık. Bütün şartlara uyum sağlamadan bitirdik. Son bölümlerde oyuna hakim olduk, değişiklikler yaptık ama öne geçsek daha rahat oynayabileceğimiz bir maçtı. Maça yeterince konsantre olamadık, rakip bu konuda bizden daha istekliydi. Onları tebrik ediyoruz” dedi.

Aboubakar‘ın 4’üncü maçında henüz gol katkısı yapamadığının hatırlatması üzerine Güneş, “Bir transfer dönemi oldu. Ayrı çalışmalar, az çalışmalar. Takımda adaptasyon sorunları var, ilk maçta diri görünmesine rağmen bunu sürdüremedi. Biz bugün hücumda yeterince etkili olamadık. Aboubakar’ın bundan daha iyi olduğunu biliyoruz. Bazı oyuncularımızın kendi seviyesinin altında oynaması da bizim için olumsuz. Tamamına baktığınızda yeterli değildi” diye konuştu.

‘Memnun değiliz’

Henüz takım olamadıklarını ifade eden Şenol Güneş, “Hedefimiz, geldiğimizden beri takım oluşturmaktı ama onu henüz oluşturamadık. Fazla olan oyuncular var, eksik olanlar var. Orta sahada değişiklik yapmak zorunda kaldık. Özellikle merkez orta sahayı düşünürsek, bugün dirençli orta saha ile başlayıp değişiklik yapacakken yediğimiz gol bunu alt üst etti. İyi oyuncular var ama şartlar… Dele sonradan girdi ama sakatlığı vardı, gribal sorunu vardı. Rachid konusunda tereddütümüz vardı. Kasığında gerilme olmuştu. Koymak zorunda kaldık. Gelmeyen orta saha da dahil takım oluşturma sıkıntımız var. 2 maçtaki 5 puan kaybı bizim ve takım üzerinde moralsizlik yaratacak. Şampiyonluk yarışında yara aldığımız bir gerçek. Geriden gelmemize rağmen iyi bir gidişimiz vardı. Her maç final. Yediğiniz golden sonra maçtan kopmak doğru değil. Bugün bulunduğumuz durumdan memnun değiliz. Yapacak tek şey bu takımı ayakta tutup yarış içinde olmak. Hem bu sene için iyi bir takım olmak, seneye iyi bir kadro oluşturmak. Teslim olmak, bırakmak gibi bir durum olsa zaten bunun gereği yok” dedi.

‘Sorumlu benim’

Kanat oyuncularından yeterli verim alıp alınamadığı sorusuna ise tecrübel teknik adam şöyle cevap verdi:

“Sadece kanat değil, bekler de hücuma destek olur. Karagümrük maçında tempo düşüktü. İki bekimiz de hücuma katılabilir. Kenardan gidip, orta yapabilecek oyuncularımız var. Ortadan gelip şut atarken sıkıntılarımız var, bugün o da tamamen olumsuz. Bunu etkileyen durumun da saha olduğunu düşünüyorum. Pas yüzdesinden çok, arkaya atılacak toplarla gitmeye çalıştık. Konsantrasyon ve motivasyonumuz düşük bir maç oynadık. Saha koşulları da bunu etkiledi” dedi. Güneş, taraftarların yönetime istifa çağrısıyla ilgili de “Burada bir mağlubiyet varsa, sorumlusu benim.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu