Yaşam

” Bir ay boyunca her gün pizza yedim ve 13 kilo verdim” : İşte böyle

Paylaş:

18 yaşındaki Jayden Lee, şekillenme arayışında işlenmiş gıdalardan vazgeçmek zorunda olmadığınızı kanıtlamak için Ocak ayında her gün pizza serisinden küçük bir turta yemeye karar verdi.
Genç, kalori açığınız olduğu ve düzenli egzersiz yaptığınız sürece hiçbir gıda maddesinin menüden çıkarılmaması gerektiğine inanıyor.

Lee ,”Her gün yeni bir pizza denemek eğlenceliydi” dedi . “Uzun zamandır yiyeceklerle çok kötü bir ilişkim vardı ve insanların bazı işlenmiş yiyecekleri şeytanlaştırdığını fark ettim.”
Birleşik Krallık’taki kişisel antrenör Jayden Lee, 31 günlük mücadelesine başlamadan önce 1 Ocak’ta teraziyi 161,60 pound olarak belirledi.

PT, 31 günlük mücadelesine başlamadan önce 1 Ocak’ta teraziyi 161,60 pounda indirdi.
Kalori alımını günde 2.500 ile sınırladı ve neredeyse her gün egzersiz yaparak 45 dakikalık kardiyo yapmayı hedefledi.Genç, Ocak ayının her günü pizza yemesine rağmen kilo vermeyi başardı.
31 Ocak’ta zayıflayarak 148,37 kiloya ulaştı.

“Vücudum iyiydi; uykum iyiydi, ara sıra günler dışında açlık seviyelerim iyiydi ve enerjim iyiydi,” diye iddia etti Lee. “Hiçbir şikayetim olmadı! Bazen biraz sıkıcı olan Domino’s’u beklemek dışında.” Sık sık yapılan yüksek yoğunluklu kardiyo egzersizlerinin yanı sıra kuvvet antrenmanı da yaptı ve her yemekten sonra en az 10 dakika yürümeyi hedefledi.
Ayrıca gecede en az 7 saat uyumaya dikkat etti.
Kalori alımını günde 2.500 ile sınırladı ve neredeyse her gün egzersiz yaparak 45 dakika kardiyo yapmayı hedefledi.

Genç, sık sık yapılan yüksek yoğunluklu kardiyo egzersizlerinin yanı sıra kuvvet antrenmanı da yaptı ve her yemekten sonra en az 10 dakika yürümeyi hedefledi.
İngiliz, “Göbek yağını biraz eritmeye çalışıyorsunuz diye yiyeceklerin kısıtlanması gerekmiyor” diye ekledi.
PT her gün pizza yerken, bu yağlı yiyecekleri muzlu proteinli krepler, çikolatalı proteinli yulaf, sebzeli çırpılmış yumurta ve muzlu ve ballı simitlerin üzerinde fıstık ezmesi gibi protein ağırlıklı yiyeceklerle birleştirdi. “Beni tatmin etmek ve vücudumu beslemek için besin açısından yoğun, yüksek proteinli, yüksek hacimli yiyecekler yedim” diye açıkladı.

Genç, kalori açığınız olduğu ve düzenli egzersiz yaptığınız sürece hiçbir gıda maddesinin menüden çıkarılmaması gerektiğine inanıyor.

Lee artık her gün pizza yemeyecek olsa da, bu zorluğun, sonuçtan ödün vermeden kilo verme yolculuğunda ikramların tadını çıkarabileceğinizi kanıtladığını söyledi.

“Yağı azaltmaya çalışırken yiyeceklerden korkulmaması veya yiyeceklerin dışlanmaması gerekir; bunun yerine genel olarak sağlıklı bir diyete dahil edilmelidir” diye ilan etti.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu