GüncelGündem

Bozdağ: Cumhurbaşkanımızın başörtüsü için verdiği talimatı aldık, Anayasa değişiklik taslağı için çalışmalara başlıyoruz

Paylaş:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti küme toplantısında gündeme ait değerlendirmelerde bulundu.

ERDOĞAN’DAN CHP’YE YENİ TEKLİF: BAŞÖRTÜSÜNÜ ANAYASA İLE ÇÖZELİM

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündem yaratan başörtüsü çıkışı ve CHP’nin ilgili 3 unsurluk kanun teklifine de değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni bir teklif sunarak, “Madem Kılıçdaroğlu bu mevzuyu kendisi gündeme getirdi. Öyleyse biz daha öte bir teklifle mukabele edelim. Şayet dürüstse, bu zat gençlerimizin en büyük hassasiyetleri olan özgürlük alanlarından biri olan bu problemin ardındaysa gelin tahlili yasa değil Anayasa seviyesinde sağlayalım. Böylelikle CHP’ye üzerindeki utanç lekelerinden birinden kurtulma fırsatını sunmuş olacağız.

“ADALET BAKANIM ÇALIŞMALARI HAZIRLAYIP GETİRECEKLER”

Talimatı buradan veriyorum; Adalet Bakanı başta olmak üzere arkadaşlarımız çalışmalarını hazırlayıp getirecekler, gerisi CHP Genel Lideri’nin bileceği iştir” tabirlerini kullandı.

BOZDAĞ’DAN ERDOĞAN’A CEVAP: TALİMATI ALDIK, ÇALIŞMALARA BAŞLIYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine yönelttiği talimata karşılık veren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ise talimatı aldığına dair bir açıklamada bulundu. Bakan Bozdağ “Sayın Cumhurbaşkanımızın küme toplantısında verdiği talimatı aldık. Anayasa değişiklik teklif taslağı hazırlama çalışmalarımıza başlıyoruz” tabirlerini kullandı.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu