Yaşam

Bu burçlar dikkat! 2024 size paralı bereketli geliyor!

Paylaş:

KOÇ

Zodyakın ilk burcu olan Koç, cesur ve hırslı yapısıyla bilinir. 2024 yılında Koç burcu bireylerinin finansal başarının önünü açacak olan girişimci ruhları tarafından yönlendirilmeleri bekleniyor.

Sarsılmaz kararlılıkları ve korkusuzluklarıyla Koç, fırsatları değerlendirecek ve kariyerlerinde veya işlerinde önemli adımlar atacaktır. Harekete geçen tavırları, kazançlı girişimleri çekecek ve başarılı bir yıl geçirmelerini sağlayacaktır.

BOĞA

Bir dünya burcu olan Boğa, istikrarı ve pratikliği ile ünlüdür. 2024’te, bu burçta doğan bireyler, zenginlik birikimi için güçlü bir temel oluşturmak için doğuştan gelen yeteneklerini kullanacaklar. Boğa burcu bireyleri, finansal hedeflerine yönelik kararlılık ve sarsılmaz bağlılık göstereceklerdir.

Özenli çalışma ve hesaplanmış riskler sayesinde, emeklerinin meyvelerinin tadını çıkaracak, önemli finansal kazançlar elde edecek ve finansal geleceklerini güvence altına alacaklardır.

ASLAN

Karizmatik ve kendine güvenen burç Aslan, 2024’te resmen ışıldayacak. Doğal liderlik becerileri ve çekici kişilikleri ile Aslanlar, kazançlı fırsatları ve finansal ödülleri kendine çekecektir.

Kendilerine güvenen ve iddialı yapıları, seçtikleri alanlarda öne çıkmalarını sağlayarak tanınma, terfi ve önemli finansal büyümeye yol açacaktır. Aslanlar ilgi odağı olacak ve sarsılmaz özgüvenlerinin meyvelerini toplayacak.

AKREP

Esrarengiz ve sezgisel bir burç olan Akrep, 2024’te finansal bolluğu deneyimlemeye hazırlanıyor. Kurnazlıkları ve fırsatları sezme yetenekleriyle tanınan Akrepler, yatırım girişimlerinde çok başarılı olacak.

Keskin içgüdüleri ve analitik yaklaşımları, onları karlı finansal kararlar almaya yönlendirecektir. Trendleri tespit etme ve hesaplanmış riskler alma konusundaki doğal yeteneklerinden yararlanan Akrepler, servetlerini istikrarlı bir şekilde artıracak ve bununla birlikte gelen ödüllerin tadını çıkaracak.

OĞLAK

Kararlı ve hırslı bir burç olan Oğlak, 2024 yılında önemli finansal adımlar atacak. Stratejik zihniyetleri ve sarsılmaz odaklanmalarıyla Oğlaklar, yüksek hedefler belirleyecek ve bu hedeflere ulaşmak için gayretle çalışacaklar.

Mali konulara disiplinli yaklaşımları, kariyerleri veya zekice yatırımları sayesinde önemli ödüller sağlayacaktır. Oğlaklar, finansal ortamda hassas bir şekilde gezinerek uzun vadeli refahlarını garanti edecekler.

BALIK

Hayal gücü kuvvetli ve sezgisel burç olan Balık, sanatsal çabalarıyla 2024’te finansal başarıya tanık olacak. Balık burcu bireyleri, canlı hayal güçleri ve sınırsız yaratıcılıklarıyla izleyicileri büyüleyecek ve müzik, film veya sanat gibi alanlarda finansal fırsatları çekecek.

İşlerine duygu ve derinlik katma yetenekleri başkalarında yankı uyandıracak, finansal bolluğa ve hayallerinin gerçekleşmesine yol açacaktır.

BAHSİ GEÇEN BURÇLARDA DOĞAN TÜM BİREYLER 2024 YILINDA ZENGİN OLACAK MI?

Astroloji potansiyel eğilimler hakkında fikir verebilirken, bireysel koşullar ve kişisel seçimler kişinin mali başarısını belirlemede önemli bir rol oynar. Astrolojinin mutlak bir tahminden ziyade bir rehber olarak alınması gerektiğini hatırlamak önemlidir.

DİĞER BURÇLAR DA 2024 YILINDA MADDİ BOLLUK YAŞAYABİLİR Mİ?

2024’te zengin olacağı tahmin edilen altı burç öne çıksa da, bu, diğerlerinin finansal büyüme fırsatı bulmayacağı anlamına gelmez. Sıkı çalışma, özveri ve fırsatları yakalama, burcunuz ne olursa olsun refaha yol açabilir.

EN FAKİR BURÇLAR HANGİLERİ?

İKİZLER: İkizler burcu çok hazırcı oldukları için para konusunda sık sık sorun yaşalar. Çünkü onlar kendilerine bile cimridirler. Para konusunda bu yüzden en çok sıkıntı çeken burçlar sıralamasında ilke girerler. Zenginlik bunalımları onları zora sokar bu yüzden ellerindekini bile kaybetme ihtimalleri var.

KOVA:

Hayat konusunda da başarılı olmadılar para konusunda da. Kova burçları sürekli olarak hesap kitap yapıp işin içinden çıkamıyorlar. Kova burçları adeta profesyonel fakirler.

Çünkü onlar hep eksilerdeler. Başkalarında güvenemediklerinden de yatırımları ellerinde patlar.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu