Yaşam

Bu Tip Erkeklere Dikkat! Önce Acı Çektirip Sonra Terk Ediyorlar!

Paylaş:

Erkekleri anlayabilmek de en az kadınları anlayabilmek kadar zordur. Bazı erkekler ilişkinin ilk başlarında adeta bir beyaz atlı prens gibi davranır. Ancak zaman geçtikçe tanıdığınızda çok daha farklı birini karşınızda bulursunuz.

Tavırları ve davranışları son derece değişkenlik gösteren bu erkekler ilişkilerde tehlikeli olur. Genellikle birlikte oldukları kadınları üzerler. Bu erkeklere aşık olmamak her zaman en doğrusudur. Aşık olunmaması gereken erkeklerin özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

BEKAR OLMAKTAN MUTLU ERKEKLER

Bu erkekler genellikle çok nazik biriymiş gibi kendini gösterir, Hayatı, tavırları, sosyal yaşantısı ve iş dünyası her zaman dikkat çeker. Hatta çoğu kadın onları çok çekici bulur. Ancak bu erkekler genellikle bekar olmaktan çok mutlu olurlar.

Ciddi ilişkilere ayıracak zamanları yoktur. Karşısındaki kadını da buna inandırarak bir ilişki kurmak isterler. Eğer sürekli bekarlıktan mutlu olduğunu dile getiren bir erkekler beraberseniz ilişkinizi tekrar gözden geçirmenin vakti gelmiş olabilir.

HEMEN EVLENMEYE KARAR VERENLER

Bu tür bir adam her zaman ilk fırsatta evlenmeye hazırdır. Evliliği her an her yerde olabilecek basit bir süreç olarak düşünürler. Romantizm ve balayı aşaması sona erdiğinde, gözlerini diktikleri yeni bir kişi için harekete geçirebilirler.

PARASI VARMIŞ GİBİ DAVRANANLAR

Bu erkekler genellikle hayattaki pahalı zevklerini, kıyafetlerini, aksesuarlarını, partilerini vs. göstererek karşısındaki kadını etkilemeye çalışır. Sürekli maddi kazançlarından bahsederler. Ancak gerçekte paraları yoktur. Hayatı boyunca sadece sizin gelirlerinizle geçinebilirler.

ANNESİNE AŞIRI DÜŞÜN OLANLAR

İnsanların aile bağlarının güçlü olması çok özel ve güzeldir. Ancak bazı erkekler annelerine aşırı düşkünlükleriyle partnerlerini ihmal edebiliyorlar. Annesinin sözünden çıkmayı her durumu (ilişkilerini bile) annelerine danışıyorlar.

Duygusal olarak annelerine aşırı bağlı olan bu erkekler, hayatlarına bir kadını dahil ettiklerinde ona yer veremiyor. Sadace hayatında annesi ve kendisi oluyor.

ASLA CİDDİ OLMAYAN

İlişkiler her zaman sorunsuz ve muhteşem ilelemez. Bazen sorunlarla mücadele etmeniz gerekebilir.

Bu durumda da partnerinizle birlikte ciddi konuşmanız gerekir. Ancak bazı erkekle ciddi olmak konusunda pek başarılı olamaz.

Bu tür bir adam maceralara, gezilere çıkmaya ve sıkı partiler yapmaya her zaman hazırdır. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkaracaklar ama ciddi bir durumda size asla yardım etmezler. Çünkü ciddi durumları nasıl yönetmeleri gerektiğini bilmezler.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu