Magazin

Cemil İpekçi’den “Cinsiyet değiştirmeyi düşündün mü?” sorusuna cevap: İnancıma ters

Paylaş:

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programının bu haftaki konuğu başarılı modacı Cemil İpekçi oldu. Cinsel tercihinden ve Türkiye’de bayan olmanın zorluğundan bahseden İpekçi, “Cinsiyet değiştirmeyi düşündün mü?” sorusuna da karşılık verdi.

“İLK BAĞIMI 19 YAŞINDAYKEN YAŞADIM”

Özel hayatını nasıl keşfettiğinden bahseden İpekçi, “Her vakit farkındaydım. Kimse bu türlü bir hayatı seçmez zira güç. Beşerler bu türlü bir zorluğu niçin seçsin? Dışlanacak, hakaret edilecek, laf edilecek… Gençliğimde bunları ben de yaşadım. Uzun saçlarımla yürürken gerimden konuşuyorlardı. Hakaret işitip kelamlı tacize uğradım. Bunları beni üzmedi. Hz Muhammed, Hz İsa ve Atatürk’ün de gerisinden konuşuyorlardı. Duyduklarım beni hiç ırgalamadı. 19 yaşındayken ailemle durumumu paylaştım. Onlar da paylaşmamı saçma bularak ‘zaten biliyorduk’ dediler. 19 yaşındayken birinci alakamı yaşadım, 23 yaşında da birinci uzun soluklu flörtümü yaşadım” dedi.

“KADIN OLARAK DOĞSAYDIM ÇOK SALAK OLURDUM”

Türkiye’de bayan olmanın zorluğunu anlatan Cemil İpekçi, “Kadın olarak doğmadığıma şükrediyorum. Türkiye’de bayan olarak doğsaydım dünya en salak bayanlarından biri olurdum. 21-22 yaşında evlenmiş, kocası tekraren sefer aldatsa da boşanmayan biri olurdum. Bayan olduğumda alkolik ve dayakçı olmadığı takdirde ihaneti kabul ederdim. Bu vücutta olduğum için Allah’a şükrediyorum” sözlerini kullandı.

“CİNSİYET DEĞİŞTİRMEK İNANCIMA TERS”

Kalaycıoğlu’nun “Türkiye’de bayan olmanın zorluğundan ötürü mı cinsiyet değiştirmeyi düşünmedin?” sorusu üzerine kelamlarına devam eden Cemil İpekçi, şunları söyledi: “Hiçbir vakit düşünmedim. Kadınsı hislerim olabilir lakin kendimi bayan olarak hissetmedim. Bir göğsümün olmasını ya da etek giymeyi istemedim. Bu türlü bir hissim hiçbir vakit olmadı. Makyaj yaptım, saçlarımı uzattım… Ben olamazdım, olanlara da kızmıyorum. Buna karşı da değilim. Olmadığım için de çok memnunum. Benim inancıma çok zıt geliyor. Allah isteseydi beni bayan yaratırdı. Benim inandığım bir Allah var, kimseyle tartışmam.”

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu