GüncelGündem

CHP’de iki turlu aday mesaisi: İzmir ve Hatay değişmedi

Paylaş:

CHP 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında iki MYK ve iki PM toplantısı gerçekleştirdi. Birinci MYK 14.45’te başladı ve birinci PM de 16.30’da başladı. Bu cinste belirlenen adayların kimileri şöyle:

Malatya Veli Ağbaba, Ordu Zekai Sana, Kayseri Murat Molu, Kars’Dündar Gültekin, Artvin Yusufeli Barış Demirci, Aydın Germencik Burak Zencirci, Balıkesir Altıeylül Hakan Kentli, Bandırma Dursun Mirza, Edremit Mehmet Ertaş, Havran Levent Gökalp, İvrindi Ali Kundakçı, Karesi Serpil Akgül, Manyasa Ahmet Duru, SavaştepeAli Koyuncu, Bursa Gemlik Şükrü Deviren, Mudanya Deniz Dalgıç, Nilüfer Şadi Özdemir

İKİNCİ TUR

CHP’nin kalesi olarak bilinen seçim etrafları ise ikinci çeşit MYK’da görüşüldü. Toplantı 22.45’te başladı. İkinci çeşitte Ankara’da Çankaya, İstanbul’da Kadıköy, Bakırköy, Adalar, Aydın’da Didim’in ortalarında olduğu adayların belirlenmesi bekleniyor.

PM toplantısında ayrıyeten 100’üncü yıl affı kapsamında partiye geri dönmek isteyen isimler de ele alındı. Hem affedilen isimlerin hem de belediye lider adaylarından kesinleşenlerin listeler açıklanacak.

SAVAŞ YERİNİ KORUDU

6 Şubat zelzele felaketinin yıldönümünde yaşanan protestolar nedeniyle adaylığı tartışmalı hale gelen Hatay Büyükşehir Belediye Lideri Lütfü Savaş’ın durumu da PM’de tekrar değerlendirildi. Bu süreçte sanatçı Haluk Levent’e adaylık teklifi götürüldü. Fakat Levent öneriyi kabul etmedi. Savaş’ın adaylığında da değişiklik yapılmadı lakin 20 Şubat’a kadar anketlerin tekrar değerlendirileceği belirtildi.

Parti Sözcüsü Deniz Yücel, sanatçı Haluk Levent’e kurumsal bir teklif gitmediğini söyledi. TİP’in Hatay adayı Gökhan Zan’ın şayet CHP’nin adayı Lütfü Savaş’ın geri çekilmesi durumunda her türlü takviyesi vereceği daveti ile ilgili de “Böyle bir gündemimiz olmadı” yorumunu yaptı. Yücel, ayrıyeten İzmir’in Karaburun ilçesi ya da öteki ilçelerinin geri çekilmesi üzere bir gündemlerinin olmadığı bilgisini de verdi. Yücel, 20 Şubat’a kadar adaylar konusunda öteki PM toplantıları da yapılabileceğini de söz etti.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu