GüncelGündem

Cumhuriyet, Manisa’da sokağın nabzını tuttu: ‘FETÖ elebaşını getirirse kazanır’

Paylaş:

Manisa’da AKP yıllardır oylarını yükseltmiş. 2019 yerel seçimlerinde AKP aday göstermemekle MHP’li başkana başkanlık koltuğunu vermiş.

2018’de Recep Tayyip Erdoğan yüzde 48.6, Muharrem İnce yüzde 34.6 aldı. 14 Mayıs’ta Erdoğan’a yüzde 47.15, Kılıçdaroğlu’na yüzde 46.08, Oğan’a 6.12 ve İnce’ye 0.65 oy çıktı.

Pazar günü yapılacak seçimler için Millet İttifakı, 10 gündür gece gündüz sokak sokak geziyor. Seçmene projelerini ve AKP’nin yalan siyasetini tek tek anlatıyor. MHP’li belediye başkanının yeterince hizmet yapmadığını bu nedenle de Cumhur İttifakı’na güven gittikçe azalmış. Yurttaş, Kılıçdaroğlu’na iki puan daha fazla destek çıkacağı yorumunu yapıyor.

‘AYNI MASADA OLAMAZ’

Sokakta gençlerin çoğu “Hak hukuk ve adalet” getireceğini söyleyen Kılıçdaroğlu’ndan yana oy kullanacağını söylüyor. Gençler, Kılıçdaroğlu’nun 72 yaşında olmasına değil, modern bakış açısı ve dürüst olmasına değer vermiş. Özellikle evinin mutfağında paylaştığı videolar etkili olmuş. Kılıçdaroğlu’nun fotomontajlı fotoğrafları ve afişleri Manisa’da da dağıtılmış ama çok destek görmemiş. Markette çalışan Z.E “PKK, Kılıçdaroğlu’na suikast düzenleyen bir örgüt. Kılıçdaroğlu, terör örgütü ile aynı masada olabilir mi?” diyor.

‘YALAN İLE GÖTÜRÜYOR’

Parkta FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle ihraç edilen Samet öğretmen geliyor yanımıza: “FETÖ iddiasıyla açığa aldılar. Beraat ettim. Hâlâ göreve iade edilmeyi bekliyorum. Erdoğan, PKK yalanı ile seçimi götürüyor. Millet İttifakı, FETÖ’nün yapılanmasına aracı olan Erdoğan’ın dosyalarını açmalı. Kılıçdaroğlu, ‘Kazanırsam, FETÖ elebaşını Türkiye’ye getirip ona destek verenlerle yargılatacağım’ demeli. O zaman kararsız olan ve değişken seçmen oy verir ve cumhurbaşkanı olur”

‘SAHİPLENDİRME NE DEMEK!’

Sohbete bir üniversite öğrencisi dahil oluyor, “Kadınların eşya gibi sahiplendirildiği bir düşünce sizce doğru mu? HÜDA PAR, terör partisi değil mi?” diyerek çıkışıyor. MHP’ye oy veren orta yaşlı bir amca ise “Biz vatanımızın her şeyden önce tutarız. Ben HDP ile aynı masada olanlara oy vermem” diyor.

ACININ KENTİ SOMA

301 madencinin hayatını kaybettiği Soma’da Erdoğan’a yüzde 51.80 oy çıktı. Soma 301 Madenciler Derneği Başkanı İsmail Çolak, iki seçimdir çıkan oylara çok şaşkın… “301 kişi değil 1001 kişi de olsa bu fikri değiştiremeyiz. Soma halkından para ile yalanlarla oy aldılar” yorumunu yapıyor.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu