Demet Akalın, Birce Akalay’ın Polis Çevirmesi Tepkisine Sert Çıktı

Geçtiğimiz gün Cağaloğlu’nda çevik kuvvet tarafından çevrilerek arandığını anatan Birce Akalay’a bir tepki de Demet Akalın’dan geldi: “Yazık ya! Aranalım tabii ki, biz onlara kuvvet olmalıyız”

Deli Ormanlı ve Hayat Bazen Tatlıdır yapımları ile tanınan oyuncu Birce Akalay, geçtiğimiz gün sosyal medyadan çevik kuvvet tarafından çevrildiğini ve bir zanlı gibi arandığı için rahatsız olduğunu sosyal medyadan, “Şunca yıllık hayatımda böyle bir zaman yaşamadık biz, güvende miyiz şimdi?”

Oyuncunun bu yazdıkları tepkilere neden olmuştu. diyerek isyan eden oyuncu, tepkilere neden olmuştu. Ünlü oyuncuya bir tepki de Demet Akalın’dan geldi.

demet_birce_2_jurnalci

Ünlü oyuncu, fotoğrafın altına ise “Bu arada kimseyi yargılamıyorum. Görevini yaptığı için orada, o silahı tutuyor, aracımı arıyor. Onların hikayesi hepimizden daha zor. Mesele o değil tüm bunları yaşadığımız günler geçiriyor olmamız. Sakın olur olmaz yorumlar yapmayın rica ederim” notunu düştü.

Demet Akalın da kendisine sosyal medya aracılığıyla sert çıktı: “Yazık ya! Ben durdurulmadan bile kenara çekip hal hatır soruyorum! Her aranma noktasında aranalım. Tabii ki biz onlara kuvvet olmalıyız” sözleriyle Birce Akalay’ı eleştirdi.

ilgili haberler