AktüelGüncelSiyaset

“Güçlü devlet sarayın değil vatandaşın güçlü olduğu devlettir”

Paylaş:

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Güçlü devlet, yöneticisi kocaman saraylarda yaşayan, bir sürü uçakları olan devlet değildir. Güçlü devlet, vatandaşı güçlü olan devlettir, vatandaşı dünyanın istediği yerine gidebilen devlettir” dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş yere seçim sürecine ilişkin değerlendirmeler yaptı.

Katıldığı bir televizyon programında soruları cevaplandıran Hüseyin Baş Türkiye’nin tamamında seçime girdiklerini belirterek seçmenden bu sefer oyunu bol yıldızlı partilerine oy vermeye davet etti.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın açıklamaları şöyle;

“Bu sefer oyunuzu bol yıldızlı BTP logolu partiye verin”

“Türkiye’nin her yerinde adaylarımızı çıkardık. Yerel seçimde seçmenin önüne üç tane pusula geliyor, üç pusulanın tamamında yıldızların ortasında hilal şeklinde BTP logolu partimiz var olacaktır. Bu üç pusuladan biz dileriz ki üçünde ama en azından bir tanesinde partimize oy verilsin. Seçmenden bu yönde talepte bulunuyoruz, güzel de teveccüh var. Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacak gençlerimizin, çocuklarımızın çağdaş, modern bir Türkiye hayalinde yer bulabilecek bir ülkeyi inşa etmeye çalışıyoruz. Buna ilişkin düşüncelerimiz var. Eskilerin kavgalarında boğulan değil yarınlara Türkiye’yi taşımaya çalışan bir duruşumuz var. O yüzden inşallah bu seçimde de bunu bir şekilde sergileyip vatandaşımızla da buluşmuş olacağız.

Erdoğan’ın 14 Mayıs’tan önce verdiği sözlere ne oldu?

Şimdi gidiyor seçmenimiz iktidar partisi veya ana muhalefete veya yavru muhalefete oy veriyor. Bu verdiği oyun sonucunda hiçbir talebi yerine gelmiyor, hiçbir beklentisi gerçekleşmiyor. 14 Mayıs seçimlerinin üzerinden daha bir sene geçmedi. Cumhurbaşkanının vaatlerinde ÖTV’siz cep telefonu dendi. ÖTV’yi kaldırdığı cep telefonu piyasada yok! Bu zaten ‘eski tuşlu telefonlardan ÖTV’yi kaldırdım’ gibi bir şey oldu. Bırak ÖTV’yi kaldırmayı sen ona yüzde 1000 ÖTV koysan ne olur, zaten alıcısı yok, zaten bir işe yaramıyor. Bakıyorsunuz işte üniversiteli öğrencilere burs vaadi verildi böyle bir şey yok, ev hanımlarına maaş vaadi verildi hiçbir ev hanımına dönüp bakan yok. Bırakın hepsini, normalde yapmanız gereken emeklilere maaş artışını bile yapmadınız! Dolayısıyla seçmen de, ‘oy veriyorum, oy veriyorum, oy veriyorum sonunda hiçbir beklentim gerçekleşmiyor. O zaman ben niye siyasetle ilgileneyim’ gibi bir psikoloji oluşuyor. Ben de diyorum ki hep oraya oy verdiğimiz için böyle oluyor!

“Vatandaşa vergi bindirmek yerine Sarayın masraflarından kes”

“iPhone’nin dünyada en pahalı satıldığı ülke Türkiye ve bu ülkeler arasında gelir düzeyi en düşük vatandaşların bulunduğu ülke de Türkiye! Şimdi bunu neyle açıklıyoruz? Enflasyonu gidermek için ‘asgari ücreti artırıp işveren bunu karşılasın’ diye bekliyorlar ama o iPhone’un pahalı olmasının sebebi vergi! Demek ki vergiyi düşürsen ülkede enflasyonu düşüreceksin. Bunun çok basit bir yöntemi var ama bugün hükümet hiçbir zaman kendi giderlerinden, sarayın masraflarından,  konvoyların masrafından, uçak filolarının masrafından kısmıyor. Bunun yerine nereye yükleniyor? Giderlerin bedelleri vatandaşın sırtına, işverenin sırtına, işçinin sırtına yükleniyor.

 

“Güçlü devlet yöneticisi değil vatandaşı güçlü olan devlettir”

EYT’yi açıkladılar. Emekliye maaş zammı yapmayıp EYT’linin alacağı parayı emekliye yüklediler. Ne anladım o işten! Dün bakamadığın 2 milyon emekli vardı bugün bakamadığın 5 milyon emekli var. Sen önce kendi giderinden kısacaksın, sen zor şartlara talim edeceksin halkın güçlü olacak. Güçlü devlet, yöneticisi kocaman saraylarda yaşayan, bir sürü uçakları olan devlet değildir. Güçlü devlet, vatandaşı

güçlü olan devlettir, vatandaşı dünyanın istediği yerine gidebilen devlettir, vatandaşı dünyanın istediği yerinden istediği zaman istediği alışverişi yapabilen milletlerin mensup olduğu devlettir güçlü devlet. Ama bizde iş tam tersi yürüyor vatandaş bitap,  vatandaş çok kötü durumda ama yöneticiler harika bir durumda. Bu işte bir terslik var!  Bu tersliği düzeltmenin yolu da yine söyleyeyim sandıkta hep oy verdiklerimize oy vermek değil gelip BTP oy vermektir.

“Bize benzeyip bizi manipüle ediyorlar”

Türkiye gerçekten üzerine çok hesap yapılan bir ülke. Türkiye birçok istihbarat

örgütünün cirit attığı bir yer haline geldi. Sorun şu ki; bu insanlar bizdenmiş gibi görünüyor. Kimisi muhafazakar gibi görünüp muhafazakar kitleyi, kimisi Atatürkçüyüm deyip Atatürkçü kitleyi, kimisi solcu gibi görünüp solcu

kitleyi, kimisi ulusalcıymış gibi görünüp ulusalcı kitleyi, kimisi milliyetçiymiş gibi görünüp milliyetçi kitleyi manipüle ediyor. Dolayısıyla tutuklanan bizdenmiş gibi görünen içimizde cirit atan bu MOSSAD ajanları aslında bize benzeyip bizi manipüle ediyorlar.

Ajan deşifre etme anahtarı

Türkiye’de bilgi de o kadar kirlenmiş bir vaziyette ki biz doğruyu nasıl sezeceğiz, doğru insanı nasıl tespit edeceğiz, birine nasıl güveneceğiz gibi bir sorun oluşuyor. Toplumumuza burada ben çok basit bir anahtar vereyim; Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığına, ekonomik bağımsızlığına, sosyal ve kültürel bağımsızlığına, eğitim müfredatının bağımsızlığına karşı olan veya bunu bir şekilde başka bir yere borçlu hale getirmeye çalışan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucu İlkeleriyle sıkıntılı olan, Atatürk’le derdi olan, Cumhuriyetle derdi olan kimi görüyorsanız bunları kodlayın. Bunlar potansiyel MOSSAD, CIA vs. gibi istihbarat servislerinin potansiyel bir ajandır. Bunu kodlayın, başkaca bir araca ihtiyacınız yok.

MOSSAD ajanları Türkiye’de ne yapıyor?

MOSSAD ajanı burada ne yapıyor,  MOSSAD ajanının maksadı ne? Benim gibi görünüp, senin gibi görünüp, bizdenmiş gibi görünüp halkın arasında gezen ve enteresan faaliyetlerde faaliyetlerde bulunan, camilerde vaaz veren bu ajanın maksadı ne sorusunun cevabını bulduğumuzda bunlardan aranabiliriz. Bu sorunun cevabı da şu; bunların maksadı Türkiye’de sosyal istikrarı, birlikteliği, toplumun birlikte yaşam koşullarını zedeleyip, bozup toplumu kavga ettirmek toplumu kavga ettirme potansiyelini ortaya çıkarmak, toplumun farklılıklarını ortaya koyup kendilerine kitleler oluşturup buna karşı karşıda da bir kitle var edip bu kitleleri birbirine düşürmek maksat bu! Çünkü biz birbirimize düşersek, biz kavga edersek Türkiye geriliyor, Türkiye güç kaybediyor. Türkiye’nin güç kaybetmemesi için işte bu tip faaliyetleri, bu tip söylemleri her zaman ortadan kaldırmamız lazım, bunlara hiçbir zaman prim vermememiz lazım. Çünkü bu ülkenin birliği Atatürk ilkelerinden geçer, bu ülkenin birliği kurucu felsefeden geçer, bu ülkenin birliği Cumhuriyet değerlerinden geçer, bu ülkenin birliği Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bağımsızlığında geçer.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu