AktüelGüncelSiyaset

BTP’nin Genç Adayı Erdoğanyılmaz “İstanbul’u polemiklerle değil, bilimsel ve teknolojik bir yaklaşımla yöneteceğiz”

Paylaş:

BTP’nin genç İstanbul Büyükşehir adayı Cihan Erdoğanyılmaz, ‘İstanbul’un bugün çok ciddi problemleri var. Biz ülkeyi siyasi polemiklerle değil, bilimsel ve teknolojik bir yaklaşımla yöneteceğiz.’ Dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cihan Erdoğanyılmaz, Eyüpsultan’da BTP ilçe adayı Mustafa Yanık ve ilçe meclis adaylarının tanıtıldığı programa katıldı.

Burada vatandaşlara seslenen Erdoğanyılmaz, “İstanbul’u siyasi polemiklerle değil bilimsel ve teknolojik bir yaklaşımla yöneteceğiz” dedi.

Cihan Erdoğanyılmaz şunları söyledi;

Gençler gelecek kurgusu yapamıyor

“Bu ülkeyi seven, bu ülke için her şeyi yapmaya hazır olan gençler, bu ülkede artık bir

gelecek kurgusu gerçekleştiremiyorlar. Ben onlara bir söz verdim ve ‘Bağımsız Türkiye Partisi kadroları olarak biz,  Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ın mücadelesi ile tekrar sizi bu ülkeye döndürecek bir ülke inşa edeceğiz’ dedim.

“İki temel ülkümüz var”

Kurucu Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’ın vefatından önce içinde benim de bulunduğum bir genç grubuna söylediği çok önemli bir söz vardı. Bize, ‘gençler siz ümit olacaksınız, Atatürk bu ülkeyi size emanet etti’ dedi. Ve o bahsettiğim iki söz; bir tekrar gençlerimizin bütün milletimizin ortak bir gelecek idealine sahip olabileceği bir ülkeyi inşa etmek…. İki Atatürk’ün öğretisi muasır medeniyetler seviyesinin üzerinde akıllı insanların inşa ettiği akıllı şehirlerde onurlu yaşam hakkına sahip insanların, mutlu insanların bulunduğu, Türk milletinin hak ettiği yaşam standartlarına kavuştuğu bir şehir ve ülke inşa etmek.

“Projelerimiz bilim insanlarıyla tasarlandı”

Bugün, bu bahsettiğim ülküyü ideali gerçekleştirecek, objektif ölçütlere göre bilim

insanlarıyla çalışan Bağımsız Türkiye Partisi Ar-Ge Merkezi bütün projeleri hazırladı.

Deprem sorunundan gıda sorununa, vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarının

karşılamasına kadar bütün projeleri biz Bağımsız Türkiye Partisi Ar-Ge Merkezinde ülkemizin en önemli bilim insanlarıyla tasarladık. Biz ülkeyi siyasi polemiklerle değil bilimsel ve teknolojik bir yaklaşımla yöneteceğiz. İstanbul’un bugün çok ciddi problemleri var. Bu problemler müteahhit adayların ya da badem bıyıklıların çözebileceği – insanları özelliklerine göre karakterize etmek istemem ama-  bu şekildeki siyasetçilerin çözebileceği problemler değil.

“En üst kademedeki insanların diplomasının bile tartışıldığı denklem”

Ülkenin en üst kademesindeki insanların üniversite diplomasının bile tartışıldığı bir siyasi denklem içerisindeyiz. Bu yüzden Bağımsız Türkiye Partisi’nin bugün Ar-Ge merkezinde Hüseyin Baş Bey’in ortaya koyduğu politikalarla biz şunu yapacağız;  siyasetten bağımsız, gerekli mali finansmana sahip, düşünce özgürlüğüne sahip araştırma enstitüleriyle, bilim insanlarıyla şehrimizi ve ülkemizi yöneteceğiz”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu