GüncelGündem

GÜZEL Parti’den Cumhurbaşkanı adayı açıklaması

Paylaş:

İYİ Parti Sözcüsü ve Genel Lider Başdanışmanı Kürşad Kuvvetli, bugün partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündemdeki mevzulara ait değerlendirmelerde bulundu.

Zorlu, Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili şunları söyledi:

* “Millet İttifakı ve Altılı Masa dediğimiz oluşum ülkemizin umudu. Bu çerçevede üç temel boyutu temel alarak bu masa faaliyetlerini yürüyor.

* Birincisi, güçlendirilmiş parlamenter sistem, bizi ortaklaştıran yegane taban bu sistem değişikliğinin inşası ve milletimizin buna inanması.

* İkincisi, gerek anayasa değişiklikleri bu sisteme ait olarak şayet bir anayasa değişikliği yapma çoğunluğu elde ederse Altılı Masa o gün çabucak acilen halkımızla paylaşacağımız hususlar değişikliğe sunulacak Meclis’te.

* Üçüncü boyutu da bu sistem değişikliği ve yol haritasını uygulayabilecek milletimize heyecan milletimize vizyon sunabilecek ve kazanabilecek bir cumhurbaşkanı adayının belirlenmesidir.

* Bunlar bir bütünsellik içerisinde devam ettiği için rastgele bir boyuttaki ilerleme cumhurbaşkanı adayının kim olacağına yönelik sorunun cevaplandırılacağı bir süreyi de öne çekecektir.

* Biz 13’üncü Cumhurbaşkanını hakikaten seçtireceğimize inanıyoruz. Genel Liderimiz bu mevzuda ‘kazanacak aday’ derken de şimdi masada başkanlarla ortasında bir isim konusunda kıymetlendirme yapılmış değil. Evet unsurlar üzerinden bunun nasıl bir özelliğe sahip olması gerektiği üzerinden değerlendirmeler yapılıyor.

* Fakat emin olun bu isim konusu gündeme geldiği gün biz şu unsura sahip bir partiyiz; sayın Genel Liderimiz yetkili şuraları toplayacak o gün bu mevzuda nasıl bir teklif ortaya koymamız gerektiğini, milletimizden aldığımız değerlendirmeler çerçevesinde o akşam yahut sabaha karşı milletimizle paylaşacağız.”

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu