Magazin

1 Bayan 1 Erkek’in geri döneceği sanılmıştı, gerçek diğer çıktı

Paylaş:

Demet Evgar ve Emre Karayel’in evvelki gün toplumsal medya hesaplarından paylaştıkları skeci izleyen pek çok kişi ”1 Bayan 1 Erkek’ dizisinin yeni çekilen kısmından bir sahne izlediğini sanmıştı. Ancak gerçek öbür çıktı. Görüntünün kampanya için çekildiği anlaşıldı.

“BU SUÇA ORTAK OLMAMALIYIZ”

Birleşmiş Milletler Bayan Ünitesi (UN Women) Türkiye Güzel Niyet Elçisi Demet Evgar bugün yaptığı paylaşımla Emre Karayel ile yıllar sonra bir ortaya gelmesinin sebebini açıkladı:

“Kadınlara yönelik şiddete son demek için sevgili dostum Emre Karayel ile yıllar sonra bir ortaya geldik ve Düzgün Niyet Elçisi olduğum UN Women Türkiye’nin She Said No kampanyası için bu görüntüyü çektik. Bayanlara yönelik şiddet bir insan hakları ihlali ve cürümdür. Bu suça ortak olmamalıyız. Bu yüzden sen de UN Women Türkiye hesabına git, yakın partner şiddeti hakkında farkındalığını artır, bayanlara yönelik şiddete daima birlikte hayır diyelim!”

16 GÜN BOYUNCA SÜRECEK

UN Women Türkiye’nin Instagram hesabında yürütülen kampanya herkesi öykü kısmında 16 gün boyunca yayınlanacak olan yakın partner şiddeti testini çözmeye, shesaidno.info adresine gelerek hususla ilgili farkındalıklarını artırmaya davet ediyor.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu