Ekonomi

Huawei, PaperMatte Edition ile yenilenen Huawei MatePad tabletlerini ön satışa sundu

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Huawei, MatePad 11,5 inç PaperMatte Edition'ı Huawei Online Mağazası'nda ön satışa sundu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, önceki modellerin başarısını temel alan Huawei MatePad 11,5 inç PaperMatte Edition, kağıt benzeri görüntüleme ve yazma deneyimi sağlamak için yenilikçi PaperMatte Ekran özelliklerini sunuyor.

Bunlar arasında göz koruması, kağıt üzerine kalemle yazma ve zenginleştirilmiş not alma özellikleriyle desteklenen dokunmatik kontroller yer alıyor.

Huawei MatePad 11,5 inç PaperMatte Edition, ferahlatıcı bir PaperMatte ekrana sahip. Ekran, zahmetsiz bir görüntüleme ve yazma deneyimi sağlıyor. Bu özellik ister içeride ister dışarıda hem parlak hem de loş koşullarda öğrenmeyi ve bir tablet üzerinde çalışmayı daha verimli hale getiriyor.

PaperMatte Edition, yenilikçi bir parlama önleyici ekran ile elektronik cihazları kullanırken yaygın olan aşırı ekran parlaması sorununu ele alıyor. PaperMatte ekranın ayna cam yüzeyinde yüz milyonlarca küçük yapı oluşturmak için nano düzeyde parlama önleyici aşındırma teknolojisini kullanarak, çevresel ışık parazitinin yüzde 97'sini ortadan kaldırıyor ve kristal netliğinde bir görünüm sağlıyor.

Eğlence, eğitim ve ofis ihtiyaçları için ideal olan Huawei'in tescilli çok katmanlı difüzyon teknolojisi, ekranın sürekli olarak net, parlak ve eşit kalmasını sağlarken yumuşak ve rahatlatıcı bir görünüm oluşturuyor.

Tablet ekranını tasarlarken büyük özen gösteren Huawei, yüz milyonlarca nano ölçekli dokuyu piksel dağılımıyla eşleştirmek için tablette piksel düzeyinde hassas bir eşleştirme işlemi uyguluyor.

Ayrıca, yansıyan ışığın göze girmesini önlemek için her yapının açısının titizlikle ayarlandığı aktarılıyor. Bu karmaşık tasarım, ekrana parlama önleyici özellikler kazandırarak net, parlak ve düzgün bir görüntüyü garanti ediyor.

TÜV Rheinland Reflection Free ve sektörde bir ilk olan SGS Düşük Görsel Yorgunluk Premium Performans Sertifikaları ile gerçek dünya koşullarında üstün görüntüleme performansını garanti ediyor. ​​​​​​​

PaperMatte Edition, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık (Donanım Çözümü) ve Titreşimsiz sertifikalarıyla kullanıcıların göz yorgunluğunu da hafifletiyor. Her iki tablet de ekranlardan yayılan mavi ışığı ve titreşimi bastıran ve aynı zamanda sarı renk tonunu azaltan bir donanım çözümüne sahip.

– PaperMatte duyarlı bir dokunmatik yüzey ile eşleştirildi

Kullanıcı deneyiminin en önemli öncelik olduğu Huawei MatePad 11,5 inç PaperMatte Edition'ın ekranları ipeksi, parmak izine dayanıklı bir dokuya sahip. Bu, yanıtların kaydedilmesi için daha küçük bir temas yüzeyine sahip olan ve önceki modellere kıyasla hızı yüzde 10 artıran 120Hz yüksek yenileme hızına sahip daha duyarlı bir dokunmatik yüzey ile eşleştirildi.

Ekranın bakımına yardımcı olmak için ürün ambalajında parmak izlerini, tozu, lekeleri ve hatta küçük çizikleri kolayca gideren çift taraflı, gri mikrofiber sentetik deri parlatma bezi bulunuyor. Temizlik maddeleriyle iyi çalışır, her iki tarafta da kullanılabilir. Fazla birikme veya dökülme olmadan yıkanabiliyor.

– PaperMatte ekran kağıt üzerine kalemle yazılabiliyor

PaperMatte Display, genel olarak kağıt benzeri bir yazma deneyimi sunuyor. Kullanıcılar tablet üzerinde yazı yazarken, dokunma sesleri, hışırtı efektleri, titreşimler, direnç ve yansıma önleme özellikleriyle kendilerini duyusal açıdan zengin bir deneyime sahip oluyor.

Bu unsurlar bir araya gelerek genel yazma deneyimini yükseltiyor. PaperMatte ekranın kağıt üzerine kalemle yazma deneyimi geleneksel tabletlerinkiyle karşılaştırıldığında, kullanıcı deneyiminde etkileyici bir gelişme sunduğu ortaya çıkıyor. Ekran ayrıca yazma verimliliğini sağlamak için pürüzsüz ancak kaymayan, dokulu bir yazma yüzeyine sahip. ​​​​​​​

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu