GüncelGündem

İki Çete Arasındaki Savaş Kadın Cezaevi Koğuşuna Uzandı! Bankacı Seçil Erzan da, Fenomen Gizem Karamelek de Koğuşta…

Paylaş:

En son Atina’da 6 mensubu öldürülen Barış Boyun çetesinin, husumetli olduğu gruplarından biri de Anucur çetesi. Barış Boyun gurubu, geçen 25 Aralık’ta Anucurlar’ın olduğu kahvehaneye baskın düzenlemiş, baskında 25 yaşındaki Ramazan Arslan öldürülmüştü.

İKİ ÇETE GRUBUNA DA OPERASYON

Barış Boyun grubuna yönelik operasyonlarda çok sayıda kadın da tutuklandı. Tutuklanan kadınlar Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne konuldu. Geçen günlerde ise, Kağıthane’de bir polisin yaşamını yitirdiği operasyon sonrası Anucur çetesine operasyon yapıldı. Anucur grubundan tutuklanan kadınlar da aynı cezaevine konuldu.

HUSUMETLİ GRUPLAR AYNI KOĞUŞTA

Edinilen bilgilere göre her iki çete grubuna mensup kadınlar da Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi B11 koğuşuna konuldu. Anılan koğuş, idare tarafında ‘medyatik koğuş’ olarak da biliniyor. Anucurlar’a mensup kadınların da aynı koğuşta olması, husumetli grupların karşı karşıya gelmesine neden olmuş.

KAVGASIZ GÜN GEÇMİYOR

Ulaşılan bilgilere göre, iki husumetli grup arasında hemen her gün kavga yaşanıyor. Anılan koğuşta yakınları bulunan iki ayrı kişi “Cezaevi şartları malum… Ama iki grubun da aynı koğuşa konulması ile sakin geçen tek bir günleri yok. Sabah-akşam kavga yaşanıyor. En ufak bir olay bile kavga nedeni oluyor. Yaşananlar nedeni ile yakınlarımız korku içinde. Korkudan uyuyamıyorlar” bilgisini verdi. İki husumetli grup arasında yaşanan kavgaya cezaevi idaresinin ise ‘karışmadığı’ öne sürüldü.

SEÇİL ERZAN DA AYNI KOĞUŞTA

İki çete grubunun kadınları arasında kavganın yaşandığı koğuşta, kamuoyunun bildiği birçok isim de bulunuyor. Galatasaraylı futbolcuların yüksek kazanç beklentisi ile para verdiği bankacı Seçil Erzan anılan koğuşta. Ağır bir psikolojik çöküntü yaşadığı ifade edilen Erzan’ın sürekli ağladığı kaydedildi.

KARARI DUYDU KOĞUŞTA BAYILDI

Koğuşta bulunan bir diğer isim ise, kripto para borsası Thodex’in kurucusu Fatih Özer’in ablası Serap Özer de B 11 koğuşunda. Anılan davada Serap Özer ile kardeşleri Güven Özer ve Fatih Özer 11’er bini yılı aşkın bir süre hapis cezası aldı. Kararın açıklanması sonrası Serap Özer’in koğuşta bayıldığı öğrenildi.

FENOMEN GİZEM KARAMELEK DE AYNI YERDE

Sevgilisiyle görüşen kadını kaçırıp işkence eden sosyal medya fenomeni Gizem Karamelek de aynı koğuşta bulunuyor. Anılan koğuşta, Karadağ mafyasının önde gelen isimlerinden Jovan Vukotic cinayeti nedeni ile tutuklu bulunan isimlerden Asiye Yüksel de B 11 koğuşunda. SAS Holding’de kurdukları saadet zinciri ile binlerce kişiden para toplayan isimlerden Mine Karaboz’un da bir hafta önce bulunduğu B 11 koğuşundan başka bir koğuşa alındığı öğrenildi.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu