Spor

İlhan Palut kimdir? İlhan Palut kaç yaşında, nereli? İlhan Palut hayatı ve biyografisi!

Paylaş:

Süper Lig takımlarından Konyaspor’u çalıştırmaktadır. Hatayspor ile 2019-2020 döneminde 1. Lig şampiyonluğu yaşamıştır. 2021-22 Muhteşem Lig döneminde Konyaspor ile ligi 68 puanla 3. sırada bitirmeyi başarmıştır. Pekala, İlhan Palut kimdir? İlhan Palut kaç yaşında, nereli? İlhan Palut hayatı ve biyografisi nedir? İşte ayrıntılar haberimizde…

İLHAN PALUT KİMDİR?

İlhan Palut 12 Kasım 1976’da Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde dünyaya gelmiştir. 2021 Ocak ayı itibariyle 44 yaşındadır. Futbolculuk yaptığı devirde orta saha mevkiinde vazife yapmıştır. Günümüz itibariyle teknik yönetici olarak misyon almaktadır. İlhan Palut’un teknik yönetici olarak en çok tercih ettiği saha içi dizilimi 4-2-3-1’dir.

HANGİ EKİPLERDE OYNADI?

İlhan Palut futbolculuk mesleği boyunca sadece 4 farklı kulüpte futbol oynamıştır. İlhan Palut bu mesleği boyunca toplamda 338 maça çıkmış ve bu maçlarda 32 defa fileleri havalandırmıştır. İlhan Palut’un futbolculuk mesleğinde ulusal kadro geçmişi bulunmaktadır. İlhan Palut’un futbolculuk periyodunda oynadığı kadroları ve şu halde listeleyebiliriz:

1996 – 2004 ortası: Hatayspor (194 maç, 24 gol)

2004 – 2006 ortası: Adana Demirspor (58 maç, 2 gol)

2006 – 2009 ortası: Hatayspor (63 maç, 5 gol)

2007 – 2008 ortası: Çorumspor, kiralık (23 maç, 1 gol)

İlhan Palut 2008 yılında etkin futbol mesleğini sonlandırmıştır. 2011 yılından antrenörlük misyonu yapmaya başlayan İlhan Palut, hala bu mesleğini sürdürmektedir.

TEKNİK YÖNETİCİLİK KARİYERİ

İlhan Palut futbolu bıraktıktan 3 yıl sonra antrenör olarak çalışmaya başlamıştır. Mesleğinde birinci sefer Göztepe ile 2019 yılında Harika Lig ‘de teknik yöneticilik yapmaya başlayan İlhan Palut, 2021 Ocak ayı itibariyle misyonundan ayrılmıştır. İlhan Palut’un teknik yöneticilik misyonu yaptığı grupları ve istatistiklerini şu halde listeleyebiliriz:

23 Ağustos 2011 ile 9 Şubat 2012 ortasında Kırıkhanspor’da, 27 Eylül 2012 ile 15 Nisan 2013 tarihleri ortasında Hatayspor altyapısında, Ahmet Taşyürek’in yanında toplam 86 maç yardımcı antrenörlük yapmıştır.

15 Nisan 2013 ve 30 Haziran 2015 tarihleri ortasında Hatayspor’da Ahmet Taşyürek ile birlikte 36 maç yardımcı antrenörlük yapmıştır.

20 Ağustos 2015 ile 30 Haziran 2016 tarihleri ortasında Ümraniyespor’da teknik yöneticilik vazifesinde bulunmuştur.

25 Temmuz 2016 ile 30 Eylül 2019 tarihleri ortasında Hatayspor’un teknik yöneticisi olarak misyon yapmıştır.

4 Kasım 2019 tarihinde Muhteşem Lig gruplarından Göztepe’nin teknik yöneticilik vazifesine getirilmiştir ve 2021 Ocak itibariyle bu misyonunu sürdürmektedir.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu