Dünya

Interpol duyurdu: İşte en tehlikeli kanun kaçağı bayanlar

Paylaş:

Avrupalı yetkililer, Avrupa’nın en tehlikeli bayanlarını resmi olarak duyurdu. Interpol, Avrupa’nın en tehlikeli adledilen bayanlarının listesini paylaştı. Yetkililer 62 cürümlünün profilini paylaşırken vatandaşlardan da yardım istedi.

Listede yüklü olarak erkekler yer alırken, listenin üst sıralarında dört tane “tehlikeli” kanun kaçağı bayan da yer alıyor. Almanya’nın çok okunan gazetelerinden Bild, bu dört bayanın tam profilini çıkararak ikazlarda bulundu.

Bild gazetesi, “Bu bayanlarla yemek yemeyin” başlığıyla paylaştığı haberde dört bayanın ayrıntılarını paylaştı.

UYUŞTURUCU TACİRİ

23 yaşındaki Marzia Marima Calleja Maatouk’un Malta’da uyuşturucu ticareti yaptığı belirtilirken, “1.60 metre uzunluğundaki Maatouk, uyuşturucu ile yakalandı. Kollarında, elinde ve  yüzünde dövme olan bayan bunların kendisine ilişkin olduğunu ve şahsî kullanım için yanında taşıdığını argüman ettikten sonra ortadan kayboldu.

15 ay mahpus ve 3500 euro para cezasına çarptırılan bayan kayıplara karıştı. Malta’dan kaçan bayanın nerede olduğu bilinmezken, eşi Jomic Calleja Maatouk’un da kayıplara karıştığı belirtildi. Maatouk’un “dark web”de sentetik uyuşturucu ve patlayıcı unsur sattığı tespit edildi.

KOCASINI KİRALIK KATİLE ÖLDÜRTTÜ

Slovakya’da yaşayan Eva Zamecnikova, 24 Ocak 2014’te eşinden ayrıldı… Lakin boşanarak değil, bir kiralık katil yardımıyla… Bir çiçekçi olan Zamecnikova, internetten sabıka kaydı olan bir adamla anlaştı ve 50.000 dolar karşılığında eşini öldürttü.

Doğum sebebiyle hapishaneden süreksiz olarak salıverilen bayan o günden beri ortadan kayboldu.

8 yıl mahpus cezasına çarptırılan bayan, 2014 yılının Ağustos ayında doğum sebebiyle salıverildikten sonra tekrar hapishaneye dönmedi ve kayıplara karıştı.

MAFYA GELİNİ

İsveçli Tania Gomez için “Modellere taş çıkarır” yorumuna yer veren Bild  gazetesi, 31 yaşındaki genç bayanın mafya ile içli dışlı olduğunu duyurdu. Interpol’e nazaran Gomez, uyuşturucu ticareti yapan bir mafyanın tehlikeli bir üyesi.

Gomez’in 2021’den beri kayıp olduğu açıklandı.

Avrupa genelinde milyonlarca dolar ve kilolarca uyuşturucu taşıyan bayanın “HundGarin” isimli paravan bir hayvan hakları derneğini kullandığı da kayıtlara geçti. Uyuşturucu ticaretinin yanı sıra genç bayanın kara para aklamaya da yardım ettiği belirtildi.

Evine yapılan baskında 500 bin eurodan fazla para ele geçirilirken genç bayanın Mart 2021’den beri kayıplara karıştığı da belirtildi.

SERİ DOLANDIRICI

Slovenya’da yaşayan 33 yaşındaki Marina Kramberger’in sicili bir oldukça kabarık…

İnsanları dolandırarak kayıplara karışan genç bayan Interpol’ün “arananlar” listesinin üst sıralarında yer alıyor.

2021 yılından beri aranan genç bayan çok sayıda insanı dolandırmaktan hatalı bulundu. Avrupa içinde çok sık seyahay eden ve insanları kandırarak kabahat işleyen bayanın yanında daima bir cürüm ortağı olduğu da iddia ediliyor.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu