GüncelGündem

Lider, “Yağ üzere kayıyor” demişti, birinci yağmurda çöktü

Paylaş:

Yapımına 2022 yılı Kasım ayında başlanan Boğaziçi Bulvarı 2. Etap Yolu, 5 Mayıs 2023’te şaşalı bir merasimle hizmete açıldı. Yaklaşık maliyeti 24 milyon 582 bin TL olarak açıklanan bulvarın tamamına yakınında kendi fotoğraflarını paylaşan Şahinbey’in AKP’li Belediye Lideri Mehmet Tahmazoğlu, toplumsal medya hesabından yolu öve öve bitiremedi.

Açılış merasimine katılan ve ortalarında AKP Milletvekili Ali Şahin’in de bulunduğu çok sayıda partili de hem yola hem de Lider Tahmazoğlu’na övgüler dizdi.

Tahmazoğlu yolun açılışından 2 gün sonra paylaştığı bir görüntüye, “Yağ üzere kayıyor dediklerinden. Boğaziçi Bulvarı 2. Etap hizmette. Geçenlerden yorum alalım” diye yazdı.

6 AY SONRA BİRİNCİ YAĞMURDA ÇÖKTÜ

Ancak, Lider Tahmazoğlu’nun öve meskene bitiremediği ve her yerine uzunluk boy kendi fotoğraflarını astırdığı Boğaziçi Bulvarı’nın asfaltı, kentte iki günden bu yana tesirli olan yağış nedeniyle dün gece çöktü. Hizmete açıldıktan 6 ay sonra meydana gelen çökme nedeniyle yol gece ulaşıma denetimli olarak kapatıldı. Bugün ise Şahinbey Belediyesi’nin iş makineleri çöken yolun tamiratı için sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmaya başladı.

“HAKİKATEN DE YOL AŞAĞIYA HAKİKAT YAĞ ÜZERE KAYMIŞ”

6 ay evvel ulaşıma açılan yolun birinci yağmurla birlikte çökmesini eleştiren Şahinbey Belediyesi eski CHP’li meclis üyesi Uğur Kalkan, Şahinbey Belediyesi’nin yaptığı küçük büyük bütün işleri çok büyük afişlerle kente duyuran bir belediye olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Yine çok büyük paylaşımlarla, açılışlarla Gaziantep’e duyurduğu Boğaziçi Bulvarı daha birinci yağmurda çöktü. Rastgele bir kazanın yaşanmaması, yaralı ve meyyit vatandaşımızın olmaması en büyük tesellimiz.

Yolu yapan firma, daha evvel kentimizde öteki ihaleler de alan, AKP’ye yakınlığıyla bilinen Burakcan İnşaat isimli firma. Belediye Lideri daha evvelki paylaşımlarında bu yolda görüntü çekerek, yolun yağ üzere kaydığını paylaşmıştı.

Hakikaten de yol aşağıya hakikat yağ üzere kaymış. Kendisini bu öngörüsünden ötürü tebrik ederim. AKP’li bakanların methiyeler dizdiği günün çabucak sonraki gün bu türlü bir olayın yaşanmasını da kamuoyunun takdirlerine bırakıyorum.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu