GüncelGündem

Murat Kurum: Kartal’da tek bir mülkiyet problemi bırakmayacağız

Paylaş:
ensonhaber.com

Türkiye, seçim ayına girdi.

14 Mayıs seçimlerine yaklaşılırken, çalışmalar bir kez daha hızlandırıldı.

Bu süreçte büyük bir mücadele vererek çalışmalarını sürdüren isimlerden biri de Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum.

Bakan Kurum, ilçeleri karış karış gezerek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

Kartallılarla buluştu

Bugün ise durağı Kartal oldu.

Burada ‘Doğulu ve Güneydoğulu Vatandaşlar ile Kahvaltı Programı’na katılan Bakan Kurum,Kartallı vatandaşlara müjdelerini verdi.

Konuşmasına, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak başlayan Murat Kurum, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Yarısı Bizden Kampanyası’na başvuru sayısı 73 bine ulaştı”

İstanbul’da hayata geçirecekleri büyük kentsel dönüşüm projesine değinen Bakan Kurum, şu ifadeleri kullandı:

Hedef belli, yol önümüzde. 500 bini Anadolu, 500 bini Avrupa yakasında olan iki rezerv alan belirledik. Kalan 500 bin konutu da yerinde dönüştürüp, İstanbul’da, riskli 1,5 milyon yapıyı, yavrularımızın istikbali için yenileyeceğiz. Tabi bu projemizin selameti için, Cumhurbaşkanımız bir de müjde vererek, ‘Kentsel Dönüşümde Yarısı Bizden.’ dedi. Kentsel Dönüşümde Yarısı Bizden Kampanyası’na bugün itibarıyla İstanbul’umuzda 410 bin bağımsız bölüm için yapılan toplam başvuru sayısı 73 bine ulaştı.

“Kartal’da hiç kimse riskli evlerde yaşamayacak”

Kartallılara da söz veren Kurum, şöyle konuştu:

Kartal’ımızda başvuru sayımız da şimdiden 4 bine yükselmiş durumda. Sözümüz söz, Kartal’da tek bir mülkiyet problemi bırakmayacağız. Tapusuna kavuşmayan tek bir Kartal’lı kalmayacak. Kartal’da hiç kimse riskli evlerde yaşamayacak, hepimiz yeni yuvalarımıza kavuşacağız. Biz AK Parti’yiz. Biz sevdalısı olduğumuz bu millete borcumuzu ödemek için 81 ilimizde çalışıyoruz. Bizi arayanlar, çöken Yeşilyurt apartmanının enkaz alanında bulur. Bizi arayan Adıyaman’ın yollarında, Gaziantep’in yollarında bulur. Bizi arayan Maraş’ın, Hatay’ın yollarında bulur, İstanbul’un sokaklarında bulur. Bizi arayan İzmir’de, Bayraklı’da bulur. Bizi arayan Antalya’da, Muğla’daki yangın bölgelerinde, Karadeniz’de sel bölgelerinde bulur. Bizi ararsanız baretlerini takmış, çizmelerini giymiş olarak milletimizin yuvalarını inşa ederken bulursunuz. Kartal’da müjdeler verirken bulursunuz. Bizi arayanlar, “Bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz, vatanımızı asla bölemeyeceksiniz, devletimizi yıkamayacaksınız” diyen liderimiz, Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bulurlar.

“Doğu ve Güneydoğu illerindeki yatırımlar bölgeyi geleceğe taşıyacak”

Türkiye’nin doğu illerinde de büyük yatırımlara imza atıldığını ve projelerin artarak devam ettiğini anlatan Kurum, sözlerini şöyle sürdürdü:

Diyarbakır’ımızda Sur başta olmak üzere her bir karışı yeniledik. Sosyal konuttan altyapıya, parklarından kamu binalarına kadar yüzlerce yeni eser inşa ettik. Siirt’e binlerce yeni eser kazandırıp bu güzel şehrimizi güvenle geleceğe taşıyoruz. Medeniyetlerin beşiği Mardin’imizin kentsel dönüşümle tarihi dokusunu, kültürel mimarisini koruduk, korumaya devam ediyoruz. Kars ve Ağrı’da millet bahçesinden kentsel dönüşüme ve büyük hayvancılık tesislerine kadar ciddi yatırımlar yapıldı. Bitlis’te hanlar, hamamlar ve köprü restorasyonlarıyla Selçuklu mimarisi yeniden ihya edildi. Doğu ve Güneydoğu illerindeki yatırımlar bölgeyi geleceğe taşıyacak. Bu saydığım şehirlerde son 21 yılda Sayın Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde 200 milyar liralık toplam yatırım yaptık. Oradaki her vatandaşımız için. Çünkü Mardin, Bitlis, Diyarbakır, Kars, Ağrı, Muş, Siirt her zaman AK davamızın, Cumhur İttifakı’mızın, Sayın Cumhurbaşkanı’mızın yanında olmuştur. Biz de onların yanında olmaya, onlara hizmet götürmeye devam edeceğiz.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu