Spor

Okan Buruk canlı yayında “Tek korkum” diyerek Dünya Kupası’nı işaret etti

Paylaş:

Son haftalarda yakalamış olduğu ivmeyle çıkışa geçen Galatasaray‘da gözler teknik yönetici Okan Buruk’un yapmış olduğu basın toplantısına çevrildi. Kadrosu ve transferler hakkında konuşan Buruk, “Tek kaygım bu” diyerek sakatlıklara dikkat çekti.

SAKATLIKLARI DEĞERLENDİRDİ

Okan Buruk yaptığı açıklamada, “Yakaladığımız ivmeyle devam etmek isterdik lakin tekrar lig başladıktan sonra tıpkı çıkışı devam ettireceğiz. Tek endişem, ulusal gruba giden oyuncuların sakatlık yaşamaması. Kendi içimizdeki idmanlarda da bir şanssızlık olmamasını dilerdim.” dedi.

Okan Buruk’un açıklamalarının devamı ise şu halde:

“ADAPTE OLMAMIZ GEREKİYOR”

Takımı ve sezonudeğerlendiren Buruk,” Bu süreçte de oynayacağımız hazırlık maçları, az baht bulan oyuncular açısından kıymetli olacak. 5 tane maç düşünüyoruz, 4’ü güncellendi. Bir 5. maç için de çalışma devam ediyor. Ortayı en düzgün biçimde değerlendireceğiz. Bu sene, bu türlü bir sene. Adapte olmamız gerekiyor, olacağız.

“BAŞAKŞEHİR MAÇINA İNANÇLI ÇIKTIK”

Devamlı çalışma yapıyoruz. Oyun manasında konuma giren bir ekiptik. Sonlandırma manasında külfetler yaşadık. Direkten dönen toplar, neredeyse attığımız gol kadar. Ofansif manada güçlü, konuma giren bir kadroyduk. Yalnızca sonuca çeviremiyorduk. Son maçta bu oldu. Yüzdemiz çok fazlaydı. Daima çalışıyoruz lakin ne kadar çalışırsanız çalışın oyuncunun bitirişi kıymet kazanıyor. Son 2 maçı kazanıp Başakşehir maçına çok inançlı çıktık. Olumlu tesirlerini gördük.

“BEN DAİMA TAKVİYE GÖRDÜM, BU DAYANAĞIN KARŞILIĞINI VERMEK İSTİYORUM”

Taraftarın’ keyifli eden, stadyuma çeken bir kadro var. Bunu son 3 maçta skor olarak da ortaya çıkardı. Bu türlü devam etmek istiyor, taraftarımızı keyifli etmek istiyoruz. Kimle konuşsam sokakta, bir an evvel maçların başlamasını istiyor. Benim için bu kıymetli. Galatasaray taraftarına bu havayı yaşatmak önemli. 2 tane hazırlık maçı var konutumuzda. Oyunu birebir halde devam ettirmek isteyeceğiz. Oyuncularla burada keyifli ortam yarattık. Bunu da konutumuzda, stadyumumuzda taraftarımızla yaşamak istiyoruz. Ben daima takviye gördüm. Bu dayanağın karşılığını vermek istiyorum. Vazifemin bilincindeyim.

“ŞAMPİYONLUK YOLUNDA ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Galatasaray, şampiyonluk yolunda en tezli gruplardan biridir. Geçen sene ligi 13. sırada bitirmiş bir kadro vardı. Grup üzerinde tesirleri net halde vardı. Bu sene, farklı bir sene. Şampiyonluk yolunda elimizden geleni yapacağız. Umarım şampiyon oluruz.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu