Dünya

Onun için yuvasını yıkmıştı, alakanın akabinde birinci sefer konuştu

Paylaş:

Ukraynalı mülteci Sofiia ve Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin akabinde İngiltere’ye kaçıp sığındığı konutun sahibi Tony’nin 4 ay süren olaylı bağları hüsranla bitti. Tony barışmak istemediğine dair açıklama yaptı.

Rusya ile Ukrayna ortasında başlayan savaş sebebiyle ülkesinden kaçıp İngiltere’ye gelen ve iki çocuklu bir çiftin konutuna sığınan Ukraynalı mülteci Sofiia Karkadym’in yaşadıkları geçtiğimiz aylarda tüm dünya basınına yansımıştı.

Sofiia, Lorna Garnett ve sevgilisi Tony’nin (30) meskenine yerleşmiş lakin kısa bir müddet sonra Tony, 10 yıldır birlikte olduğu, iki çocuğunun annesi Lorna’yı, Sofiia için terk etmişti. Lakin Tony, Sofiia’yı yalnızca dört aylık bir ilginin akabinde terk edince bu haber herkes için bir şok oldu.

Basına yansıyan haberlerde bir tarafta eski partnerine adeta ateş püsküren Lorna, bir tarafta da Sofiia’ya aşık olduğunu ve Lorna ile alakasının aslında çok daha evvel bittiğini söyleyen Tony ve kendini savunan Sofiia yer almıştı.

“BARIŞMA ÜZERE BİR DURUM YOK”

Çiftin ayrılmalarının akabinde tatsız gelişmeler de su yüzüne çıkmaya başladı. Ukraynalı mülteci, Tony’nin dört aylık ilgilerini bitirirken kendisine berbat davrandığını belirtirken eski sevgilisi için de “yalancı” dedi. Tony ise Sofiia’nın şiddet ve alkole yatkın olduğunu, bir tartışmalarında duvarı bıçakladığını ve polisi çağırmak zorunda kaldığını anlattı.

Daily Mail’in haberine nazaran, Tony Garnett, 22 yaşındaki Sofiia Karkadym’e “bir daha birlikte olma” talihlerinin olmadığını ve “kendi hayatına devam etmek” istediğini söyledi.

Eski çift, geçen hafta sonu bir mutfak bıçağını duvara saldırdığı ve Tony’nin alakayı bitirdiğini açıkladığı sarhoş bir tartışmanın akabinde polis tarafından tutuklanmasından bu yana birinci defa konuştu.

Tony, Sofiia’nın meskenine dönmesini istediğini belirtirken Sofia ise, polisin talimatlarına aldırmadan eski sevgilisinin meskenine tekrar geldikten sonra üçüncü kere tutuklanma riskiyle karşı karşıya kaldı.

Sofiia…

“UMARIM ARKADAŞ KALABİLİRİZ”

Son gelişmeler hakkında konuşan Tony, “Ben kalpsiz değilim. Onun için üzülüyorum. Lakin münasebetler sona erer ve bu da biter. Umarım tüm bu histeri sona erdiğinde arkadaş olabiliriz. Dün gece onunla konuştum ve tekrar bir ortaya gelme bahtımızın katiyen olmadığını söyledim. Bazen kibar olmak için zalim olmak gerekir. Ukrayna’da çok daha âlâ durumda olacak ya da yeni bir ilgi kurarsa ona uygun şanslar” dedi.

Sofiia ise, Tony’nin kendisini reddetmesine karşın ondan vazgeçmeyeceğini söyledi. Yanaklarından süzülen gözyaşlarıyla konuşan genç mülteci, “Benimle tekrar konuştuğuna sevindim. Bana gönderdiği bir iletiyle ayrılmak istemedim.”

“Onu çok sevdiğim için bunlar bana nazaran çok güç vakitler. Bu kadar kolay bırakamam. Burada hiç arkadaşım ya da ailem yok, kaybolmuş üzereyim.”

“Ona bir daha asla içmeyeceğimi ve bana bir baht daha verirse birlikte keyifli yaşayabileceğimizi söyledim.”

“Ama o, bunu reddediyor ve bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Ukrayna’ya geri dönmek zorunda kalabilirim zira bu formda daha fazla yaşayamam. Ailem de beni geri istiyor” dedi.

Tony ve Sofiia…

İKİSİNE DE ÖBÜR TEKLİFLER GELİYOR

Londra’da meskeni olan bir milyonerin kendisini toplumsal medya aracılığıyla bulduğunu ve ona kalacak bir yer teklif ettiğini ve kullanabileceği bir spor salonu olduğunu söylediğini açıklayan Sofiia, “Ama bu adamı tanımıyorum. Kulağa çok tuhaf geliyor. Milyoner olduğunu söylüyor. Ancak bu benim için bir şey tabir etmiyor. Asıl Tony benim için milyonlar değerinde” dedi.

Tony ise, Dublin’de iki model ve Yorkshire’da bir dövmeci de dahil olmak üzere, kendisinden hoşlanan en az bir düzine bayanın internet üzerinden kendisine sevgililik teklifinde bulunduklarını açıkladı.

 

 

 

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu