Ekonomi

Oppo Enco Air2 Türkiye’de satışa sunuldu

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Oppo, yeni gerçek kablosuz kulaklık modeli Enco Air2'yi Türkiye pazarında tüketicilerle buluşturdu.

Oppo, birçok ses efekti özelliğinin yanı sıra 13,4 mm kompozit titanize diyafram sürücülere sahip Oppo Enco Air2, gerçek kablosuz kulaklıklarda yeni bir kalite standardı belirliyor.

Yeni kulak içi kulaklıklar, bir önceki modelden miras aldığı ikonik ve çok sevilen yarı saydam kutu kapağı tasarımını sürdürüyor.

24 saat uzun pil ömrü, Bluetooth 5.2 iletimi ile çift kulaklı düşük gecikme süresi, TÜV Rheinland sertifikalı yüksek performans ve düşük gecikme, akıllı kontroller ve daha fazlasıyla Oppo Enco Air2, kullanıcıların kaliteli ses, büyüleyici estetik ve pratik kullanımla ilgili ihtiyaçlarını tamamen karşılayacak.

Temel bir kullanıcı ihtiyacı olan ses kalitesi, Oppo'nun sunduğu deneyimin odak noktasını oluşturuyor. 13.4 mm kompozit titanize diyafram sürücülere sahip Oppo Enco Air2, kullanıcılara sürükleyici bir ses deneyimi yaşatmak için güzel bir kombinasyon olan derin ve güçlü baslarla, kaliteli orta sesler ve tizler sunuyor.

Kulaklıklarda ayrıca bas performansını daha da geliştirmek için Bas Güçlendirici bulunuyor. Bu kulaklıklar pop, rock veya elektronik türlerinde canlı bir konser keyfi yaşatmayı hedefliyor. Oppo, kaliteli müzik arka planına ve ses ayarları yapmakta güçlü bir geçmişe sahip. Oppo Blu-ray akustik uzmanlarının çabalarının bir sonucu olarak Oppo Enco Air2, kullanıcılara son derece dengeli bir ses, bas güçlendirme ve net vokaller olmak üzere iki yeni Enco Live ses efekti sunuyor.

– Basınç aşınma deneyleriyle test edildi

Oppo Enco Air2'nin yarı saydam kutu kapağı tasarımı, kullanıcılarına dikkati çekmek üzere tasarlandı. Önceki modelde oldukça beğenilen yarı saydam kutu kapağı tasarımını sürdüren Oppo, şeffaf görünen şarj kutusu ile kulaklıklara canlılık ve bireysellik katıyor.

Her biri yalnızca 3,5 gr hafifliğinde olan kulaklıkların kulak kanalı ve kulağın diğer yerlerine uyguladığı basınç, aşınma deneyleriyle test edildi.

​​​​​​​Oppo Enco Air2 gerçek kablosuz kulaklıkla, şarj kutusu olmadan 4 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar müzik dinlenebiliyor. Kulaklık, Bluetooth 5.2 iletimi ile çift Kulaklı düşük gecikme süresi sunuyor. Kullanıcılar, düşük gecikmeli moda geçmek için sadece kulaklığa 3 kez dokunarak oyun modunu etkinleştirebiliyor.

Oppo Enco Air2'de TÜV Rheinland “Yüksek Performans” ve “Düşük Gecikme Sertifikası” da bulunuyor. Mobil oyunları oynarken veya dizi izlerken, Oppo Enco Air2'nin sertifikalı düşük gecikmeli performansı, geleneksel kablolu kulaklıklarla aynı deneyimi yaşatıyor.

– Akıllı dokunmatik kontroller

Aramalardaki ses kalitesi konusunda Oppo Enco Air2, yapay zeka gürültü önleme özelliği ile donatıldı. Bu sayede, gürültülü bir ortamda bile karşı taraf sesi net bir şekilde duyabiliyor. Kulak içi kulaklıklar ayrıca, güncellenen akıllı dokunmatik kontrollere de sahip. Farklı dokunma süreleri, kullanıcılara çeşitli pratik kontroller sunuyor. Eller serbest kullanım rahatlığı kapsamında Oppo akıllı telefon kullanıcıları, bu kulaklık ile uzaktan kamera kontrolü de yapabiliyor.

Mavi ve beyaz renk seçeneklerine sahip kablosuz kulaklık modeli Oppo Enco Air2'nin, Türkiye'de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.099 TL.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu