Bilim - Teknoloji

Steam Sonbahar indirimleri başladı! Hangi oyunlarda indirim var?

Paylaş:

Oyunseverlerin heyecanla beklediği dönemlerden biri olan Steam Sonbahar indirimleri nihayet başladı.

Binlerce oyunda başlayan indirim süreci özellikle fiyatların kısa sürede arttığı bu dönemde pek çok kişinin iple çektiği tarihler oluyor. 22 Kasım itibarıyla başlayan indirim dönemi 29 Kasım 23.00’da sona eriyor.

STEAM’DE SONBAHAR İNDİRİMLERİ BAŞLADI

Normal fiyatlarına kıyasla indirimli fiyatlarıyla çok daha fazla kişiye ulaşacak oyunlardan biri FIFA 23 oluyor. Normal fiyatı 699.99 TL olan oyun indirimle beraber 419.99 TL’ye düştü.

Bir kediyi kontrol ettiğiniz, bazı görevleri yaptığınız ve dünyanın sonunun geldiği bu evrende bir kedi olarak hayatta kalmaya çalıştığınız Stray de normalde 160 TL iken indirimle beraber 128 TL’ye kadar düştü.

Crysis Remastered Trilogy ise hafta ortası çılgınlığı indirimiyle yüzde 67 oranında fiyatı düşen oyunlardan oldu. Oyun normalde 168 TL’yken 56.74 TL’ye kadar düştü.

Death Stranding Director’s Cut ise 399 TL’den 239.40 TL’ye düşüyor. God of War, Dead by Daylight, Black 4 Blood ve Days Gone gibi oyunlar da iyi indirimlere girmiş durumda.

Steam’de bu tarz indirime giren binlerce oyun listelendi.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu