Ekonomi

Yemeksepeti’nin “Gel Al” hizmeti ilk yılını başarıyla tamamladı

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Yemeksepeti'nin “Gel Al” hizmeti ilk yılını başarıyla geride bıraktı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, belirli şehirlerde başlatılan pilot uygulamanın ardından 2023 Ocak ayında Türkiye genelinde kullanıma sunulan Yemeksepeti'nin “Gel Al” hizmeti, geleneksel sipariş alma yöntemlerine kıyasla birçok avantaj sunuyor. Hizmet sayesinde kullanıcılar, Yemeksepeti üzerinden indirimli siparişlerini veriyor ve restorana gittiklerinde yemeklerini hazır şekilde buluyor.

Hizmetin sunduğu pratiklikle zamandan tasarruf edilmesi mümkün hale geliyor. Yemeksepeti'nin bu yenilikçi hizmeti, sektördeki güçlü konumunu pekiştiriyor.

Pilot uygulamasına 4 bin restoranla başlanan Yemeksepeti “Gel Al” hizmeti, 2023 Şubat itibarıyla yüzde 80 restoran penetrasyona ulaştı.

Hizmet kapsamındaki aktif restoran sayısı 60 bini aştı. Hizmetinin kullanımı her çeyrekte iki kat artış gösterirken, 2024 için toplam aktif kullanıcı hedefi 1 milyon olarak belirlendi.

– “Gel Al”a özel indirim ve kuponlar sunuldu

Kullanıcılarına bütçe avantajı da sunan Yemeksepeti “Gel Al” hizmetinde “GELAL20”, “GELAL30” ve “YAZ100” gibi kampanyalar, her siparişte ekstra indirimler kazanılmasını sağlıyor. Özellikle sezon boyunca devam eden YAZ100 kampanyası, hafta sonları 300 liraya kadar olan siparişlerde 100 lira indirim sunuyor.

“Gel Al” kullanıcıları, Yemeksepeti'nin sunduğu diğer indirimlerin yanı sıra özel indirimlerden de faydalandı.

Geçmiş dönemlerde farklı mutfakları da kapsayacak şekilde “KAHVE50”, “PIZZA60”, “YAZ100” gibi çeşitli kampanyalar düzenlendi. İlk yılı içinde “Gel Al”dan verilen her 100 siparişten yaklaşık 70'i çeşitli indirim ve avantajlar içerdi ve bu siparişlerin yüzde 75'i, ortalama yüzde 25 indirim sağladı.

– “Gel Al”da en çok kebap ve Türk mutfağı tercih edildi

Yemeksepeti'nin “Gel Al” hizmetinde müşterilerin en çok tercih ettiği mutfaklar sırasıyla kebap, Türk mutfağı, pizza, tatlı ve kahve oldu. Döner, pide, lahmacun ve burger gibi diğer popüler alternatifler de kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Balık ve deniz ürünleri, pastane ve fırın, tavuk ve dünya mutfağı gibi çeşitlilik sunan diğer mutfak türleri de, kendine özgü tatlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

81 il ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) aktif olarak sunulan “Gel Al hizmeti”, kullanıcılara ek sipariş frekansı sunarken hem Yemeksepeti için hem de üye restoranlar için ek bir sipariş kanalı yarattı.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu