Spor

Anadolu Efes Basketbol Takımı Medya Günü Etkinliğinde Basın Mensuplarıyla Buluştu

Paylaş:

Anadolu Efes Basketbol Ekibi, 2023-2024 dönemi öncesi THY Avrupa Ligi medya günü etkinliğinde basın mensuplarıyla bir ortaya geldi.

Bağcılar’daki kulüp tesislerinde düzenlenen tertibe teknik takım ve basketbolcular katıldı.

Yeni dönem takımıyla yeni formaların da tanıtıldığı tertipte 28 sette toplamda 35 bin karenin üzerinde fotoğraf ve görüntü çekimi yapıldı. Kulüp partnerlerinin de özel çekimler yaptığı tertipte görüşlerini aktaran Anadolu Efes Başantrenörü Fazilet Can ve oyuncular, çok düzgün bir hazırlık devri geçirdiklerini ve çaba edecekleri her kulvarda şampiyonluğu hedeflediklerini belirtti.

Basın mensuplarına açıklamada bulunan kadro kaptanı Shane Larkin, olağanüstü bir kadroya sahip olduklarını lisana getirerek “Tabii ki yeni oyuncular, sistem ve antrenörle dönem içinde iniş çıkışlarımız olacaktır. Olağanüstü bir dönem yaşayacağımızı düşünüyorum. Herkesin yüksek bir motivasyon düzeyinde olduğunu görüyorum. Fazilet Can’ın sisteminde oynayacak olmaktan ötürü büyük heyecan duyuyorum. Geçen dönem biraz düşük tempoda oynuyorduk. Ortamıza katılan yeni atletik oyuncular sayesinde tempoyu yükseltme talihine sahibiz. Bu da bizim için büyük bir adım olacak.” sözlerini kullandı.

Larkin, sakatlığı nedeniyle A Ulusal Basketbol Kadrosu’nun FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası takımında yer alamamasına ait soruya ise “Milli kadro ve gelecekle ilgili bir karar almadım. Benim dışımda gelişen kamuoyunun bildiği olaylar var. Şu anda Anadolu Efes’e odaklanmış durumdayım. Gelecekte benimle ilgili ne kararlar vereceklerini göreceğiz.” karşılığını verdi.

Sakatlığını atlattığını ve kendisini âlâ hissettiğini tabir eden deneyimli oyun kurucu, “Anadolu Efes’te birinci sefer dönem öncesi hazırlıklarına tam olarak sağlıklı bir biçimde katıldım. Kendimi çok hazır ve sağlıklı hissediyorum. Bunun dönem boyunca performansımı olumlu biçimde etkileyeceğini düşünüyorum. Bu yaz NBA ve Avrupa’dan transfer teklifi almadım. Şu an Anadolu Efes ile bir yıl daha kontratım var ve buraya odaklanmış durumdayım. Ana odağım yeni oyuncular ve antrenörümüzle Anadolu Efes’te başarılı bir dönem geçirmek.” diye konuştu.

NBA gruplarından Oklahoma City Thunder’a transfer olan eski kadro arkadaşı Vasilije Micic ile ilgili de konuşan Larkin, “Micic üzere yetenekli ve meslekli bir oyuncuyu kaybetmek hiç kolay değil. Fakat onun yerini doldurmak, bir oyuncunun sorumluluğu olmamalı. Bunu ekip olarak yönetim etmek durumundayız. Kadro olarak onun yokluğunu hissettirmemeli ve bu eksiği yeni transferlerimizle kapatmak zorundayız.” yorumunu yaptı.

Anadolu Efes, 2023-2024 dönemindeki birinci resmi maçında Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi’nde 30 Eylül Cumartesi günü Onvo Büyükçekmece Basketbol ile karşılaşacak. Lacivert-beyazlılar, THY Avrupa Ligi’ndeki birinci maçında ise 5 Ekim Perşembe günü İspanya grubu Barcelona’ya konuk olacak.???????

Kaynak: AA / Spor

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu