Spor

Başkan Oral, futbol takımıyla antrenmana çıktı

Paylaş:

10 numaralı formayı sırtına geçirerek Altınova Belediye Futbol Ekibi ile egzersize çıkan Belediye Lideri Dr. Metin Oral, kondisyonu ve tekniği ile göz doldurdu.

Oral, dönemin birinci maçına galibiyetle başlayan Belediye Futbol Kadrosunu ziyaret etti. Oral, Bölgesel Amatör Liginde savlı durumda bulunan Altınova Belediye Futbol Grubu teknik takım ve atletlere baklava ikramında da bulunarak, kazasız, belasız, sakatlıksız bir dönem diledi.

Teknik heyetin 10 numaralı forma armağan ettiği Lider Oral, formasını giyerek antrenmana çıktı. Genç atletlerle ısınma ve kondisyon çalışmasına eşlik eden Oral, performansı ile göz doldurdu. Oral, çift kale taktik ve teknik çalışmada da hünerlerini sergiledi. Hayli başarılı bir performans sergileyen Lidere teknik heyet ve atletlerden alkış aldı.

Sezonun birinci müsabakasında Yalova spor‘u 3-1 yenerek galibiyetle başlayan futbol grubunu tebrik eden Oral, teknik takım ve atletlere baklava ikramında da bulunarak, kazasız, belasız, sakatlıksız bir dönem diledi.

“Spora yaptığımız yatırımların meyvelerini topluyoruz”

Spora çok ehemmiyet verdiklerini açıklayan Oral, şöyle konuştu:

“Bugün tesisleşmeden alt yapıya, her branşta yaptığımız çalışmaların meyvelerini topluyoruz. Futbol, güreş, voleybol, basketbol, tekvando ve öbür branşlarda ulusal seviyede muvaffakiyetler elde ediyoruz. Ulusal Kadrolar düzeyine yükselen atletlerimiz var. Her gün bir turnuva ve müsabakadan madalya haberleri almanın memnunluk ve ayrıcalığını yaşıyoruz. Gerçek bir spor kenti olan Altınova’da muvaffakiyetin formülü; bizlere inanan, çocuklarına dayanak olan aileler ve pes etmeden ter döken çocuklarımız ve gençlerimiz. Altınova’mızın ismini önümüzdeki süreçlerde inşallah milletlerarası alanda duyuracağız.”

BAL 14 Kümede çaba eden Altınova Belediyesi Futbol Grubu Teknik Yönetici Abdurrahman Güneş, dönem başı kampı dahil olmak üzere her vakit maddi ve manevi olarak kendilerine tam takviye olan Lider Dr. Metin Oral’a sportmenler ismine teşekkür etti. – YALOVA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu