GüncelGündem

Bu menü Aydın’da 15 TL

Paylaş:

Aydın Büyükşehir Belediyesi, halka açık tesisinde 4 çeşit yemek fiyatını 15 TL olarak belirledi. Alım gücü düşen vatandaş haberi duyunca belediye tesisine akın etti.

Alım gücünün düşmesiyle dışarıda yemek yemesi zorlaşan vatandaşın imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Efeler ilçesi Atatürk Kent Meydanı’nda bulunan Havuz Kafe’de 1 Ekim’den itibaren etli yemek dahil olmak üzere 4 çeşit yemek bulunan tabldot menü fiyatını aşikâr saatler için 15 lira olarak belirledi.

ÇERÇİOĞLU: VATANDAŞIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, mercimek çorbası, bulgur pilavı, etli türlü ve salatadan oluşan günün menüsünü toplumsal medya hesabından paylaşarak, “Bu menü Aydın’da 15 TL. Her vakit öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

FİYATI DUYAN VATANDAŞ AKIN ETTİ

Edinilen bilgiye nazaran saat 11.00 ile 14.00 ortası Havuz Kafe’de 4 çeşit yemek 15 TL’ye alınabiliyor. Uygulamadan öğrenciler dahil olmak üzere tüm vatandaşlar yararlanabiliyor. Haberi duyan vatandaşlar uygun fiyata karınlarını doyurmak için Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Havuz Kafe’ye akın etti.

VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR YAĞMURU

Şartlara nazaran fiyatı uygun bulan vatandaşlar toplumsal medyada Hasret Çerçioğlu’nu teşekkür yağmuruna tuttu. Bir vatandaş, “Dışarıda bir çorba yalnızca 20 TL’den başlıyor” derken, çok sayıda “Yemek yemeğe Aydın’a gidelim” iletileri geldi. Vilayet dışından bir vatandaşın “Kargoyla İstanbul’a istesek tekrar de ucuza geliyor başkanım” yorumu dikkat çekti.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu