GüncelGündem

CHP’li Erol: Ortak liste oluşturulacaksa Temel beyefendiye Elazığ’da sıramı veririm

Paylaş:

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, katıldığı bir televizyon programında Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu’nu Elazığ’dan aday olması durumunda CHP’nin birinci listesinden aday olması teklifini götürdüğünü söyledi. Erol, “Elazığ’da Temel beyin aday olması bizim için onur ve erdemdir. Onun ikinci sırasında yer almakta benim için son derece anlamlıdır” diye kaydetti.

“ELAZIĞ’DA İTTİFAKTA YER ALMAMALIYIZ”

Elazığ’da ittifakla seçime girilmemesi gerektiğini belirten Erol, şöyle konuştu:

* “Bana nazaran ittifakla da gelmiş olsan 5 yıl milletvekilliğinden sonra şayet sen orada seçilebilir bir sayıya ulaşamıyorsan başarısızsın, ben kendimi öğlen değerlendiririm. Ben seçildiğim vakit ittifakla seçildim fakat, önümde 5 yıllık bir müddet geçti. Ben bu 5 yılda kendi adıma şayet seçilebilecek yeterliliğe ulaşmamışsam kendini başarısız görürüm. Bana nazaran biz Elazığ’da ittifakta yer almamalıyız.

* CHP tek başına girmeli ve Elazığ’daki seçmen Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy vermeyi alışkanlık haline getirmeli ve benden sonra da orada CHP’li bir milletvekilinin devamıyla ilgili biz ittifak yapmamalıyız. Bu benim için büyük risk lakin ben kendime güveniyorum. Elazığ’da âlâ sonuçlar alacağımıza inanıyorum.

* Biz belediye başkanlığında CHP ile GÜZEL Parti ortak aday çıkardık lakin iki partinin toplamı kadar oy alamadık 60 bin seçmen sandığa gitmedi. Değerli bir kitle. 15 bin oy değişkenliği olsaydı, belediye lideri farklı olabilirdi. Lakin sonuçta genel merkezlerimiz karar verecekler verilen karara da hepimiz hürmet duyacağız” diye konuştu.

“TEMEL KARAMOLLAOĞLU’NU CHP LİSTE BİR YAPIN”

Elazığ’da ortak listeyle gidilmesi durumunda Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu’nun CHP listesinde birinci sırada olması için talebinin olduğunu belirten Erol, şu tabirleri kullandı:

* “Benim daha evvel tekrar açıkladığım ve kendilerine ve  sayın genel liderime da bilgi verdiğim Elazığ’yla ilgili bir teklifim olmuştu. Elazığ’da CHP’nin iki milletvekilinin seçilmesi çok zordur Türkiye’de 500 milletvekili almak daha kolaydır ancak Elazığ’da iki milletvekili seçmek çok kolay değildir. Türkiye’nin Ak Parti’nin en güçlü olduğu yerlerden birisidir, yüzde 70-75 oyu vardır. 20 belediye vardır.

* Bizim 20 belediyede bir tane meclis üyemiz yoktu bu periyot birinci kez ittifakla merkezde iki tane meclis üyesi seçtik. Benim savım şu şayet önderlerle ilgili partililerle ilgili bir planlama yapılacaksa bir milletvekili süreci olacaksa bizim listelerimizden bir ortak liste oluşacaksa ben genel liderime şu teklifi götürdüm; ‘Saadet Partisi Temel Karamollaoğlu’nu Elazığ Cumhuriyet Halk Partisi listesinden liste bir yapın bende liste iki olurum’ Seçilirim seçilmem bilmem ancak Temel beyefendi ile başarılı bir kampanya götürürüz.

* Elazığ’da Temel beyefendi üzere güçlü bir siyasetçinin seçilmesi hem Elazığ’ın lehine olur hem muhafazakar kanadın bize bakış açısıyla ilgili bir yumuşama olur. Temel Karamollaoğlu’nu Elazığ’dan CHP’nin liste biri olarak davet ediyorum. Elazığ’da Temel beyin aday olması bizim için onur ve gururdur. Onun ikinci sırasında yer almakta benim için son derece manalıdır.

* Seçimi kaybetmek kazanmak kıymetli değil. Bu devir CHP’li her milletvekili şunu düşünecek; ‘partimizin oyunu nasıl artıracağız?’ Bizim gayemiz, ‘bir daha nasıl seçiliriz, biz Cumhurbaşkanlığı seçimini nasıl alırız’ sayın genel liderimizi cumhurbaşkanı olması için artı bir oyu nasıl getiririz?’ bunun hesabını yapacağız.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu