Spor

The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümü ile Gelen Yenilikler Açıklandı

Paylaş:

Aralık ayında çıkacak The Witcher 3 yeni jenerasyon sürümünde yer alan yenilikler ve geliştirmeler ayrıntılandırıldı.

CD Projekt Red düzenlediği canlı yayınla The Witcher 3’ün son ve yeni jenerasyon sürümü olan The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition ile gelen yenilikler hakkında bilgi verdi. PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformları için 14 Aralık’ta çıkacak yeni versiyona oyuna sahip olanlar fiyatsız erişebilecekler.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition beraberinde birçok teknik güzelleştirmenin yanı sıra yeni içerikler de getiriyor. Öncelikle, görsel manada daha âlâ hale getirilen oyundaki tüm dokular artık daha yüksek çözünürlükte. Bilhassa çimen üzere yeşil alanların dokuları büsbütün tekrar tasarlanarak daha gerçekçi hale getirilidi. Konsollarda oyun artık PC’deki ultra grafik ayarına yakın olacak. Ek olarak, tüm oyundaki ışıklandırmalar gerçek vakitli ışın izlemeli küresel illumination (RT-GI) ile çok daha âlâ gözükecek.

The Witcher Remake Resmi Olarak Duyuruldu

Bunun ötesinde, oyun tüm platformlarda ray-tracing (ışın izleme) teknolojisini destekleyecek. Konsollarda bu özellik açıkken yalnızca 30fps olarak oynanabilecek ama PC’de hudut olmayacak. Öte yandan, NVIDIA’nın DLSS ve AMD’nin FSR teknolojileri de oyunda yer alacak ve böylecel daha düzgün bir çözünürlük sunacak. Konsollarda “Performans” modu ile 60fps olarak oynanabilecek, “Kalite” modu ise daha yüksek çözünürlüğün yanı sıra RT-GI ve FSR 2 içerecek.

Oyunda ayrıntılı bir fotoğraf modu yer alacak. Ayrıyeten, yeni bir kamera açısı seçeneği ile oyun boyunca Geralt’ı omuz hizasından ve daha yakından denetim etmek mümkün olacak. Misal halde, yeni bir ayar ile Geralt’ın hareket suratında oyuncuya daha çok denetim sağlayan yeni yürüme ve koşma seçenekleri sunulacak.

Oynanışta getirilen bir başka güzelleştirme ise Sign yeteneği kullanırken artık dövüş esnasında büyü seçme ekranına gereksinim duymadan tetik butonuna basılı tutarak oyunu duraksatmadan Sign yeteneklerinin her birini kullanmak mümkün olacak.

Atlyazı boyutunun artık büyütebilecek. Orta sahnelerde oyun duraklatılabilecek. Küçük haritayı ve başka ekran göstergelerini büsbütün kapatarak oynamak mümkün olacak. Ayrıyeten yeni filtreleme seçeneği ile haritadaki ikonlar ve tamamlanmış içeriklerin ikonları gizlenebilecek.

Yeni içerikler açısından, The Witcher 3 yeni kuşak sürümündeki yenilikler ortasında Netflix’in Witcher dizisinden esinlenerek hazırlanan bir vazifenin yanı sıra yeni kılıçlar, zırhlar ve eşyalar oyunda bulunacak. Birebir biçimde Dandelion için de yeni bir kostüm olacak.

Tüm platformlarda çapraz kayıt ve çapraz ilerleme takviyesi sağlanacak. PS5 versiyonunda DualSense’e özel ayarlanabilir tetik ve dokunsal geri bildirim teknolojisi desteklenecek.

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition hakkında önümüzdeki haftalarda tüm yama notları dahil daha fazla bilgi paylaşacağını da belirtti.

?

Kaynak: SaveButonu / Gamegar

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu