Yaşam

Tüm burçlar için 13 Şubat burçları: İyiyle kötünün yüzleşme günü

Paylaş:

İyiyle kötünün yüzleşme günü çok güçlü değil ama fark edilir ve somuttur, bu yüzden göz ardı edilmemelidir.

Koç Burcu
İş yerinde, önünüze bir hedef belirledikten sonra, sizi iş ruh halinizden çıkarmak isteyecek insanlara aldırış etmeden sadece ona odaklanmanız gerekir ve çevrenizde bu tür pek çok insan olacaktır.

Boğa Burcu
Çevrenizdeki insanlarla iletişimde en önemli şey kabalıklardan ve alaycı sözlerden kaçınmaktır çünkü bu hem çalışma ekibinde hem de ailede istenmeyen bir düşmanlık atmosferi yaratabilir.

İkizler
Bugün evrenin size göndereceği işaretlere dikkat etmek gerekiyor: Önemli bir mesleki veya yaşam durumunda nasıl davranılacağına dair ipuçları verebilirler.

Yengeç
Çevrenizdeki insanlarla ilişkilerde, ilgi alanlarınızın sınırlandırılması durumunda “hayır” demeyi ve elbette mecazi anlamda pes etmeyi öğrenmek için olumlu bir durum gelişecektir.

Aslan
Günün ilk yarısında başınıza gelebilecek bir sinirlilik krizi, Ay’ın olumsuz etkisinden kaynaklanacağı için uzun sürmeyecek – kendinizi kontrol etmeniz ve dayanmanız gerekiyor.

Başak
Bugün ruhunuzda alevlenen tutkular hem sakin bir hayata hem de üretken çalışmaya müdahale edecek: onları sakinleştirmek için sadece yararlı değil, aynı zamanda keyifli bir meslek seçmeniz gerekiyor.

Terazi
Yakın insanlar arasındaki bir çatışmada tarafsızlığı korumak kolay olmayacak ama mümkün ve gerekli çünkü taraflardan birinin yanında yer alarak diğeriyle ciddi kavga etmek mümkün olacak.

Akrep
Bugün size yöneltilebilecek eleştirilerin arkasında iyi nedenler olacaktır, bu nedenle onları dinlemek sizin yararınızadır, hataları kabul etmek size faydadan başka bir şey getirmeyecektir.

Yay Burcu
Zaten yapılmış olanı tekrarlamamalısınız çünkü zaten yeterince yüksek kalitededir: en iyinin iyinin düşmanı olduğunu unutmayın ve zamanında durmaya çalışın.

Oğlak
Sevdiğiniz birinin duygusal sözleri bir vahiy haline gelebilir: Aniden onun sizin hakkınızda gerçekte ne hissettiğini kendiniz anlayacaksınız – büyük olasılıkla, keşif hoş olacaktır.

Kova
Bugün eksik olmayacak olan enerji, kavga ve çatışmalara değil, gerçekten önemli mesleki, ev ve yaşam sorunlarını çözmek için barışçıl bir yöne yönlendirilmelidir.

Balık Burcu
Bugün üstlerinizle çelişmemek daha iyidir: kötü bir ruh hali içinde, her türlü önemsiz şeye yapışabilirler ve siz büyük olasılıkla bunun için sözünüze inanmayacaksınız – ilişki ciddi şekilde zarar görecek.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu