Magazin

Ana De Armas’tan samimi açıklamalar: “Neyin viral olacağını biliyorum ve bu iğrenç”

Paylaş:

Netflix’te yayınlanması beklenen Blonde sinemasının yıldızı Ana De Armas, sinemadaki çıplak imgelerinin internette yayılacağını bildiğini ve bunun üzücü ve iğrenç olduğunu söylüyor.

Marilyn Monroe’nun hayatını husus alan Blonde sinemasının başrol oyuncusu Ana de Armas, Venedik Sinema Festivali’nde performansı için dakikalarca ayakta alkışlanmış olsa da sinemada bilhassa çıplak sahnelerinin viral hale geleceğini bildiğini ve bu yüzden üzgün olduğunu belirtiyor.

Variety’e verdiği röportajda ünlü oyuncu, Blonde’de çıplak göründüğünü ve akış platformuna abone olan herkesin artık çıplak bedeninin kliplerine erişebildiğini söyledi. De Armas, Variety’e sinema hakkında konuşurken “Neyin viral olacağını biliyorum ve bu iğrenç” dedi.

Oyuncu kelamlarına şu formda devam etti: “Bunu düşünmek bile üzücü. Bunu denetim edemiyorum; ne yaptıklarını ve olayları bağlamdan nasıl çıkardıklarını nitekim denetim edemezsiniz.”

Joyce Carol Oates’in 2000 yılında kaleme aldığı ve Monroe’nun hayatına kurgusal bir bakış sunan “Blonde” sinemasında, De Armas’ın üstsüz ve kimi durumlarda büsbütün çıplak olduğu çok sayıda sahne olduğu belirtiliyor. Hatta birinci sefer bir Netflix imalinin 18 yaş hududu alması dikkat çekti.

Variety’e sinemanın cinsel tabiatı sorulduğunda De Armas, “Hikayesini onun bakış açısından anlatıyoruz. İnsanlara onun hissettiklerini hissettiriyorum. Kennedy’nin olduğu üzere sahneleri çekmek zorunda kaldığımızda herkes için zordu. Lakin birebir vakitte gerçeği bulmak için oraya gitmem gerektiğini biliyordum” dedi.

Paylaş:

PAROX CAM ÇİZİK GİDERME TOZU

Parox  oto camına nasıl uygulanır?

Parox’un cama uygulanması, boya üzerinde yaptığımız polisaj uygulamaları ile büyük benzerlikler gösteriyor. İkisi arasındaki temel fark, malzemelerin sertlik farkı. Boyalı yüzey cama oranla çok yumuşak. Cam çok sert bir malzeme olduğu için boyaya oranla daha yüksek devir/baskı/süre gerekiyor sonuç alabilmek için...

Parox  uygulamasına geçmeden önce, uygulama yapacağınız camı çok iyi yıkayın, kil uygulayın, cam üzerinde ne kadar boya, reçine, pislik vb. varsa temizleyin. Bu sayede camınızın durumunu daha 
net bir şekilde görebileceksiniz.

Parox un Hazırlanması

Parox toz halinde bir malzeme. Bunu camınızda kullanılabilir hale getirmek için sulandırmanız gerekiyor. Bunun için küçük bir şişeye yaklaşık 50 gr. kadar toz seryum dökün ve azar azar su ekleyip karıştırın/çalkalayın.

Kıvamının ne çok kuru, ne de çok sıvı olması gerekiyor.

Camınızın durumuna göre 50-150 gr. civarında parox

 yeterli olacaktır

Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com-www.nanotozlar.com-www.claypacks.com,www.potasyumsilikat.net

www.netyerim.net,www.dmrsuren.com,www.magnezyumoksit.com,www.nanomikron.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu